Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha még nem...

Mit csináljak, ha még nem kaptam meg az erkölcsi bizonyítványom? Kihez kell ilyenkor fordulni?

Figyelt kérdés

Július 24-től a nyár végéig dolgoznék postásként nyári diákmunkát kis falumban (ahol lakom), ám ahhoz hogy dolgozhassak erkölcsi bizonyítvány megléte is szükséges. Én múlthét kedden a postán kitöltöttem és befizettem azt a dokumentumot mely az erkölcsi bizonyítvány kiadásához szükséges ám még mindig nem jött az meg nekem postán, pedig azt mondták, hogy 10 munkanapon belül ki kell jönnie annak, ezáltal jövőhéten meg nem fogom tudni megkötni a munkaszerződést, ha addig az nem jön ki!

Ilyenkor kit érdemes felkeresni?

Fontos lenne, mert sajnos már így is elvagyok csúszva közel 1 hónappal a nyári munkával (korábban kezdtem volna szívesebben) és nem akarom hogy emiatt csak tovább csússzanak a dolgok vagy akár a végén egyáltalán ne tudhassak dolgozni emiatt!

Valaki tudna segíteni?



2017. júl. 14. 09:53
 1/1 A kérdező kommentje:
Az erkölcsi bizonyítványomat annál a postánál igényeltem, ahol majd dolgoznék (elvileg).
2017. júl. 14. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!