Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Rossmannban szeretnék...

A Rossmannban szeretnék dolgozni. Be lehet kerülni szakirányú végzettség nélkül is?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen megy az elhelyezkedés...Lenne egy munkahely ahova felvennének, de oda még sokat kell várnom..Addig is szeretnék valahol dolgozni...Mivel ott ahol lakom, van Rossmann így arra gondoltam oda beadom a jelentkezésemet...

Viszont azt nem tudom, hogy felvennének-e, mert érettségim van, de kereskedelmi végzettségem az nincs...És nem diákmunkára szeretnék menni!

Igazából nem a pénztárban szeretnék állni..sokkal jobban érdekel az árufeltöltés...

Aki dolgozik vagy dolgozott már rossmannba segítene nekem, hogy hogy is vannak ott a dolgok!!???

Előre is köszönöm...


2010. máj. 22. 07:50
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Nem dolgoztam rosszmannban, de ahhoz hogy dobozokat pakolj szerintem érettségi se kell, nem hogy kereskedelmi végzettség (az a boltvezetőnek talán) de ahhoz, hogy pénztáros vagy tedd ide tedd oda legyél szerintem semmi se kell nyugodtan add be.
2010. máj. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sztem feltétel az eladói-kereskedelmi végzettség..
2010. máj. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!