Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti hogyan csinálnátok több pénzt?

Ti hogyan csinálnátok több pénzt?

Figyelt kérdés
Egy szerencsés lehetőségnek köszönhetően lett 100 ezer forintom. Viszont elherdálni rögtön nem akarom, de amire költenék ahhoz több kellene. Kíváncsi vagyok, ki milyen lehetőségekben lát potenciált, hogy több pénzt szerezzen. Gondolok itt olyanra: ismerek olyat aki külföldről rendel bicikliket, majd drágábban eladja itthon. Persze munka is számításba jön, csak elég kemény egyetemi félévem miatt előreláthatólag nem tudom, hogyan fogom tudni megoldani. Ja és mielőtt valaki belekötne, nem innen várom a megváltást, csupán érdekelnek ötletek, ki hogyan tenne szert több pénzre. :)

2017. júl. 23. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100 rugóból szinte sehogy, max ha van valami baromi tutijó ötleted a seftelgetésre vagy értesz a tippmixhez.
2017. júl. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ne befektetni akard, mert az kockázatos, ha nem értesz hozzá.

Melyik egyetemre jársz? Milyen szakra? Korrepetálást ha vállalnál, megkereshetnéd a plusz pénzt, amire költeni akarsz.

Fiú, vagy lány vagy?

2017. júl. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!