Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A kisvárosokban az emberek...

A kisvárosokban az emberek miért nem akarják használni, a multikban található önkiszolgáló pénztárakat?

Figyelt kérdés
Mikor egy nagyobb városban vagyok akkor van hogy az önkiszolgáló pénztárnál is sor áll úgy hogy van 16 pénztár benne. Ellenben mikor hazamegyek oda ahol felnőttem, ott mindig csak nézek, hogy senki nem áll az önkiszolgálóknál (csak 3 van), ellenben a sima pénztárakban 5-7 vásárló soronként.
2017. aug. 15. 18:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%

Az önkiszolgálónak akkor van értelmi mikor kevés cuccod van és az is vonalkódos

.

Volt úgy hogy sok péksüteményfélét és gyümölcsfélét vettem. Azt hittem hogy lesz*pikálom magam mire kijutok az önkiszolgálótól. Viszont jól szórakoztam mert már röhögtem mert semmit sem találtam. Segítség se jött elsőre, de 2 vagy 3. esetnél látta hogy jobban jár ha ott marad a "tescos néni" :D

Pedig nem vagyok béna ehhez csak az se tudom mi merre van, meg volt egy két süteményféle ami logikátlanul volt besorolva.

Na azóta ha péksütemény van nálam (szinte mindig) akkor nem megyek az önkiszolgálóba

Vidéki vagyok, ráadásul nem csak én vásárlók,be, így megszokni sem tudnám mi hol van, tehát ritkán járok bevásárolni is.

2017. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Csótár A nikó válasza:
71%
Kisvárosban éltem,élek.Ismerem az önkiszolgáló pénztárat,de nem szeretem.Nem bízom benne és olyan lelketlen.Kell az emberi kontaktus,még ha néha morc is.
2017. aug. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
16%
Sokan nem tudják használni, ezért inkább maradnak a hagyományos módszernél.
2017. nov. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Vagy vannak idősek, látássérültek, akiknek problémás. Nem értik, nem látják. És sajnos ma már választani sem mindig lehet.
2023. júl. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!