Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kép postázása, hogy működik?

Kép postázása, hogy működik?

Figyelt kérdés
Egy rendelésre rajzolt képet portrét. Hogyan kell feladni postán? A cél az lenne, hogy a címzett állja a postaköltséget illetve a kép árát is fizesse meg. Ez megoldható? Ha megkapja én hogyan veszem át a kép árát? És hogy érdemes becsomagolni. A kép külföldre menne.
2017. aug. 28. 01:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja. És akkor is ugyanúgy kell ha a papír mondjuk nagyobb A3 vagy A2 méretű?
2017. aug. 28. 01:08
 2/2 anonim ***** válasza:

Szivi bemész postára és egyenes válaszokat kapsz.

Én a legutóbbi alkotásomat bevittem, megmutattam s felvilágosított a kedves ember.


Igen van olyan opció, hogy a feladott tárgyat ki is fizesse a vevő postaköltséggel együtt, amit a postán felvehetsz (értesítőt kaptam, de lehet csak azért, mert elutaztam).


Ha kép, mindenképpen kell puha bélés a csomagba merevítéssel.

Pl a pályázati rajzomhoz vettem müanyagot (hobbi boltba több méret s vastagságban is van). A 4-1 ig, kisebbet meg lehet vágni.

Én a maradékból íves vonalzóimat másoltam s vágtam ki az újakat :D ezek legalább nem repednek/törnek.


De pl festménynél nem árt a bélelt dobozolás.

2017. aug. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!