Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pofátlanság lenne leütni...

Pofátlanság lenne leütni (Vatera)? Van fent fix áron egy nagyobb értékű termék, szeptember elején jár le. Van rajta egy megfigyelő.

Figyelt kérdés
Látom, hogy valaki kérdezett a termékkel kapcsolatban valamit, gondolom, ő rakta megfigyelőbe. lLhet, hogy most hónap végén nincs annyi pénze megvenni, és várna szeptemberig. Viszont engem is nagyon érdekelne a termék. Szerintetek pofátlanság lenne elvinni a másik elől?
2017. aug. 28. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha kell, vedd meg, mielőtt valaki más veszi meg. Akkor most ő lenne a pofátlan?

Ha nem kell, ne vedd meg. De ha már gondolkodsz rajta, akkor szerintem nem is kell neked igazán. Én is vagyok így egy pár dologgal, kinézem magamnak, aztán elkezdek filózni rajta, és végül inkább megtartom a pénzt.

2017. aug. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem erkölcs meg pofátlanság. Az viszi aki előbb fizeti.

A pofátlanság az ha leütöd, utána nem veszed meg.

2017. aug. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A megfigyelő nem vevő - Vaterás eladóként jól megtanultam :-)

Sőt! A megfigyelőből lehet, hogy sosem lesz vevő :-) Sőt, a kérdezőből sem biztos, hogy lesz vevő. volt, hogy kérdeztek egy lejárt termékemmel kapcsolatban, kérte, indítsam újra, majd lejárt, anélkül, hogy az illető rálicitált volna.

Szóval: ha kell, vedd meg, ha nem, akkor meg ne.

Az sem biztos, hogy ugyanaz kérdezett, mint aki megfigyelt.

Ha van rá pénzed és kell, akkor nyugodtan licitálj rá. DE! előbb olvasd el figyelmesen a termékleírást: ugyanis ha nagy értékű és olcsón van fent, lehet azért olyan olcsó, mert nem működik, alkatrésznek jó csak, hibás, stb.

2017. aug. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja, nem fogalmaztam világosan: úgy nagyobb értékű a termék, hogy elég drágán is van fent (de máshol sem olcsóbb, sőt nem is nagyon lehet kapni). Ezért gondolom, hogy a megfigyelő/kérdező anyagi okok miatt nem ütötte még le. Várok még egy kicsit, aztán lehet, hogy leütöm én.
2017. aug. 28. 14:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is sok mindent meg szoktam figyelni! :-)


Az lenne a pofátlanság, ha valaki lealkudná valamennyire, te meg leütnéd...

2017. aug. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki megfigyel valamit az nem jelenti azt, hogy meg is akarja venni a terméket, lehet egy másik eladó is aki olyan terméket árul, és csak kíváncsi, hogy mennyiért megy el ez a termék.
2017. aug. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: ha meg valakinek kell egy termék, de most nem tudja megvenni akkor nem figyelőt tesz rá, hanem megkérdezi az eladót, hogy fizethet-e később, mert akkor leüti most.
2017. aug. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anc ***** válasza:
80%
Miért lenne pofátlanság? :D Erről szól a Vatera... meg az élet... aki lassú, lemarad :D
2017. aug. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!