Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az élelmiszerbolti eladóknak...

Az élelmiszerbolti eladóknak általában milyen végzettségük van? Szakközép, szakmunkás vagy érettségi?

Figyelt kérdés
SPAR, CBA, stb.
2014. febr. 7. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek közül bármelyik. Akik régebb óta ott dolgoznak azok közül soknak szerintem még szakmunkás, de akiket újonnan vesznek fel, szerintem már kérik az érettségit.

Illetve már láttam olyat is kiírva, hogy húspultba kértek spéci végzettséget (hentes vagy vmi ilyesmi).

Egyébként a leghamarabb szerintem kereskedelmi érettségivel lehet bejutni. Vagy bolti eladó, esetleg üzletvezető okj-s végzettséggel+ érettségi.

2014. febr. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy már élelmiszer mérnöki diplomát is kérnek, dacára annak, hogy az előző kb 100 évben még ki tudtak szolgálni szakmunkások is, (sőt, végzettség nélkül is).De érdekes, minél magasabb végzettség kell a bolti eladónak is, annál kevesebben tudnak közülük köszönni!Én visszasírom a képzettség nélküli de kedves, figyelmes, igazi régimódi eladókat.
2014. febr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szakmunkások a java.Némely ruházati eladó.. előző gyakorlati helyemen ilyenek voltak. (CBA)
2014. febr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!