Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti mennyiből éltek havonta?

Ti mennyiből éltek havonta?

Figyelt kérdés
Miután kifizettétek a rezsit, a kaját, es a tobbi kötelezőt. Mennyi marad nálatok amit szabadon eltudtok költeni? Irjatok kort, es varost is.

2017. szept. 4. 12:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve irhattok foglalkozást is. Bocsi a kategoriáért, csak szerintem ezt a topikot nézik a legtöbben.
2017. szept. 4. 12:36
 2/8 anonim válasza:

Ha mindent kifizetek (rezsi, utiköltség stb. kaját nem számoltam bele) akkor kb 100 ezer marad. Műszaki rajzoló vagyok.

30/f

2017. szept. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi most átmenetileg a párom szüleinél élünk (külön lakrészben) amíg kész nem lesz a házunk felújítása.

Párom 200-at keres (nettó) - autóelektronikával foglalkozik

Nekem változó, hogy mennyi munkát tudok vállalni, még tanulok, mellette dolgozok, olyan 100-140 között mozog havonta (nettó) - könyvtárban dolgozok most éppen


Most így olcsón élünk, a rezsibe nem engedik hogy belefizessünk, meg ugye nincs lakbér/hitel, ezeken kívül minden mást fizetünk magunknak ugyanúgy mintha külön laknánk, így kb egy százast költünk el havonta a kötelező dolgokra, valamivel többet akkor amikor az autóra kell fizetni ezt-azt.

Szóval olyan 200 marad nálunk, amiből valamicskét költünk (néha mozi, hambi, baráti összejövetel ahova nem állítunk be üres kézzel, stb), de 90%-át félretesszük, vagy egyből költjük is a házra.

2017. szept. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Ketten vagyunk a nejemmel 30-asok, Budapest.

Miután mindent kifizettünk, kaja, rezsi, kötelezők, albi stb. kb. 100ezer marad

2017. szept. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Szeged, gyári munkás. Ha mindent kifizetek marad, 80-100 ezer forint.

32F

2017. szept. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A fizetésem, kb 30%-a megy el a kötelezőre.


A maradékból szórakozom, költök a hobbikra, és megtakarítok

2017. szept. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha a kaja megszalad éttermezéssel, akkor olyan havi 300k marad plusz a cafetéria. 27/F, Budapest
2017. szept. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha kifizettük a lakbért, az összes rezsit, bérleteket, plusz kaját egész hónapra akkor marad 120-150 ezer ft körü.

24N, 34F

Budapest

2017. szept. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!