Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Telekomos számla szerződés...

Telekomos számla szerződés felmondása után mikor érkezik? Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés

Augusztusban megszűnt a szerződés, de van még egy tört havi használat és kötbér is. Eddig elektronikusan kaptam a számlákat, de már a júliusit sem tudom letölteni, mert törölték a fiókomból a szolgáltatásokat (ez már alapból is röhej, de mindegy).


Gondolom a záró számlát majd postai úton küldik el, de mikor? Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Nem annyira bízom a postában, és nem akarok arra eszmélni, hogy már fizetési felszólítás jön.


(Igen, megkérdezhetném őket, de e-mailre kb. 30 nap alatt válaszolnak, telefonon meg általában hebegnek-habognak, semmi konkrétumot nem szoktak mondani.)


2017. szept. 7. 11:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem következő hónapban megérkezett postán, rendesen időben.

Én is eszámlás voltam előtte, szóval csodálkoztam is, mert én azt vártam, hogy helyben kifizettetik a különbözetet (béna ügyintézőtől kaptam ilyen infót).

Ha szeptember folyamán nem érkezik számla, akkor érdemes besétálni az egyik üzletbe - személyesen is lehet számlát befizetni, és ott is rendezni tudod.

De nagyon hó eleje van még, egy-két héten belül simán megkaphatod postán.

2017. szept. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!