Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megéri fémkeresőzni? Van aki...

Megéri fémkeresőzni? Van aki rendszeresen csinálja, és van haszna belőle?

Figyelt kérdés

Ingatlankereskedő voltam, és sokat kirándulok, így a környékünkön 70-80 db ígéretes helyet tudok - erdőben régi épületek, kutak, pincék, bányák, tanyák. Na meg az elhagyott zártkerti részek, ahol aztán minden van.


Gondolkodtam rajta, hogy érdemes lenne venni egy fémkeresőt, és körülnézni ezeken a helyeken (mindegyiket 100-300 éve lakták). Van aki foglalkozik ilyesmivel? Mi a tapasztalata? Mire lehet számítani?



2017. szept. 7. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Büntetésre, ha engedély nélkül csinálod, és nem szolgáltatod be a komolyabb értékeket az államnak.
2017. szept. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hát ha felveszed a kapcsolatot egy régésszel akkor elvileg csinálhatod hivatalosan de egy csomó engedélyhez kötik! És ezenfelül le kell adnod mindent amit találsz mert minden ami aföldben van az államé! (mondjuk ez esetben szivesen felajánlanám nekik a pöcegödrünk tartalmát mert az is a földben van :D ,bár sajnos ilyenünk nincsenXD)! De szerintem csináld nyugodtan csak nagyon óvatosbanBár átlengethetjük együtt is azokat a telkeket :D!!Én úgy vagyok ezzel hogy ha találnék valami nagyon értékeset úgyis beszolgáltatnám,mert én történelmi szempontból közelítem meg a dolgokat! Szóval csak óvatosan de ne fogd vissza magad!
2017. szept. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 taco000 válasza:
Én külföldön Olaszországban valamint Franciaországban lengetek napi szinten a munkám melett.Ha főállásban csinálnám ,simán megélnék belőle.
2019. júl. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!