Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mire számíthatok? Mit csináljak?

Mire számíthatok? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A probléma az lenne, hogy kaptam egy Samsung Galaxy S7 Edge telefont a párom édesanyjától. Fel tettem a jófogásra, hogy eladjam. Nem tudtam, hogy előfizus a telefon és úgy is hirdettem meg. El is vitték a telefont és mikor közöltük ezt az édesanyjával, benyögte, hogy előfizus és így ő ugyan nem fogja fizetni. Ezt én közöltem azzal az emberrel, akinek eladtam és felajánlottam neki, hogy azonnal elmegyek érte és vissza vásárolom, plusz kifizetem a benzin pénzét amibe került neki az, hogy eljött a telefonért. Erre azt mondta, hogy nem fogja vissza adni és fizessük a telefont, különben feljelent minket csalás vádjával. Nem értem, ha egyszer nem tudtam és felajánlottam neki, hogy vissza vásárlom a készüléket, meg oda adom neki a benzin pénzt, de Ő nem megy bele, akkor mi lesz, ha feljelent. Folyamatosan itt zsarol és fenyeget minket a feljelentéssel. Segítsetek legyetek szívesek! Előre is köszönöm.



2017. szept. 8. 20:30
 1/2 Koplárovics Béci ***** válasza:
Közöld vele, hogy mivel te ugyan hibásan teljesítettél, de amint a hibát megtudtad, te magad ajánlottad fel a visszavásárlást (az eredeti állapot megszüntetését), amivel ő nem élt, így hiába jelent fel, neked van igazad.
2017. szept. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha megvan ez az egész írásban és a fenyegetőzése is, akkor közölheted vele, hogy te fogod feljelenteni rágalmazásért és csalásért, ugyanis felajánlottad a visszatérítést, ő meg nem élt vele.
2017. szept. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!