Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudtok ilyen sofőr munkát?

Tudtok ilyen sofőr munkát?

Figyelt kérdés
Sofőr munkát nézegetek B kategóriás jogosítvánnyal. Olyasmit keresek ahol nem 50 csomagot kell vinni naponta, hanem inkább csak 1-2 helyre, akár külföldre is. Szeretnék hazajönni minden nap, nem egy hétig kint lenni. Hol keressek ilyet? Pl. mondjuk csomagszállítás prágába, bécsbe, krakkó, stbstb.

2017. szept. 11. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csináltam ezt egy 3,5 t-ással de baromi unalmas volt. 130-140 fölé nem tudsz menni mert a kamionok menetszele dobálja a kocsit. Aludni sem lehet a furgonban, szállást pedig nem ad a megbízó.

Ha monoton utazós munkát keresel akkor kamionozz, 3szor annyit keresnél és a kamionban lehet aludni, enni, stb.

2017. szept. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De pont ezaz, én haza akarok járni minden nap.
2017. szept. 11. 13:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is lehetsz kamionos, ha haza akarsz minden nap járni. Van bőven ilyen belföldes meló is, csak azzal a pénz sem annyi mintha nemzetköziznél.
2017. szept. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

vannak ilyen cégek, de nagyon ritka, hogy embert vesznek fel, hisz nyilván ilyen feltételekkel nagyon kényelmes lenne.


én voltam tavaly egy fürdőszobanagykernél interjún. minden napra megvan az útvonal, van amikor Kecskemét-Bpest, másik nap Békéscsaba-Debrecen-Miskolc. hozod-viszed a boltokba(1-2 bolt városonként) az árut, meg van, amikor Temesvárra el kell menni áruért, mondjuk havi 1x.


szóval elsősorban nagykereskedelmeket keress. csomagszállítgatásban nem hinném, hogy találnál olyat, ami csak 1-2 hely van. vagy ugye van, az EU-s furgonozás, ami undorító munka, meg persze akkor 4-5 hétig nem leszel otthon, akármit is ígér a munkáltató...:D


de sok sikert...én is előbb-utóbb megtaláltam a számomra legideálisabb munkát, szóval nem lehetetlen.

2017. szept. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

és számodra mi az az ideális munka ? :D


egyébként köszi, nézelődök tovább, hátha.

2017. szept. 12. 16:33
 6/6 anonim ***** válasza:

én itt a környező városokban szállítok áru-t hotelekbe, éttermekbe.

nem is elsősorban az a titka a munkámnak, hogy szeretem, bár tény, hogy nekem is egy sofőrállás kellett, hanem már-már túlságosan rugalmas minden szempontból, a főnököm is partnerként és nem alkalmazottként kezel minket.


valószínűleg ilyen kivételes helyet nem nagyon találnék másikat. :D

2017. szept. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!