Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Interneten kívül hogyan tudok...

Interneten kívül hogyan tudok munkát keresni? Csak úgy nem mehetek be valahova hogy munkát szeretnék.

Figyelt kérdés

2017. szept. 22. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Már miért ne mehetnél be? Viszel egy kinyomtatott Önéletrajzot és a főnök kezébe nyomod, már ha szüksége van munkaerőre.

Itt annyi előnyöd van, hogy már rögtön személyesen megismer. Jobb mint egy e-mail-es önéletrajz.

2017. szept. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De nem mindegy? Komárom-Esztergom megyében úgy sincs munka.
2017. szept. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha aktívan munkát keresel akkor legyen nálad mindig önéletrajz mert sokszor raknak ki hirdetéseket az üzlet elejére. Én is egy csomót láttam és tok mérges voltam mert a neten meg nem volt semmi.
2017. szept. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Interneten kívül hogyan tudok munkát keresni? "


Mész a városban, sok helyen a neten meg sincs hirdetve az állás, csak a bolt kirakatában kitéve - ahogy az előző is írta.

Komolyabb állásokat meg ismerősökön keresztül is lehet keresni.

2017. szept. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pedig a nagy Londonban is igy keresnek munkát a külföldiek.

Én pl majdnem minden munkahelyemet személyesen kerestem fel.


Bár attól is függ, hogy milyen cég és milyen munkakör.


(A legviccesebb az volt, amikor "hazafele" mentem és beugrottam egy boltba vásárolni. Láttam, hogy árufeltöltőt keresnek. Kérdeztem, hogy beszélhetek e az illetékessel. Bekisértek irodába. Egy kis beszélgetés. Oké másnap reggel kezdés.)(Sajnos nem volt hosszútávú a munkám, de nem azért, mert személyesen jelentkeztem.)

2017. szept. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!