Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal rendszer hogy működik...

Paypal rendszer hogy működik pontosan?

Figyelt kérdés

Regisztrálni szeretnék, mert online munkák miatt többen is utalni akarnak több országból, de közvetlen bankszámlára nem hajlandók, mert az nagyon nagy költség nekik. Ragaszkodnak a Paypalhoz.


Oké, de ezt hogy oldom meg? A magyar vagy akármelyik másik bankszámlaszámomat kell összepárosítani a Paypallal, és akkor ők meg automatikusan arra továbbítják, ami nekem oda érkezik? v agy nem továbbítják, hanem azon tárolják és külön kérésre és külön költségre küldik tovább bankszámlára?


Valaki mondja el nekem lécci pontosan, hogy megy ez.


köszi


2017. szept. 27. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:

bankszámládat összepárosítod a paypal regisztrációddal, aztán a bankkártyádat is összekötheted vele, így egyszerűbb lesz neten vásárolni.


persze ha te csak arra használod, hogy oda érkeztesd a bevételeidet, akkor nem szükséges a bankkártyádat összekötni a paypallal, elég csak a bankszámládat.


A paypalról pedig a "withdraw" funkcióval tudod áthívni a paypal pénzed a bankszámládra.



Nem nagy ügy.

2017. szept. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nézd, aki nem, ismeri, annak elég nehéz ...

1, honnan tudja az aki fizet nekem, h hova utaljon? mit kell megadnom neki?

2, milyen áthívásról írsz? magyarul az mit jelent? vagy nem értem, egyáltalán miért őrizné valaki a pénzét a paypalon, amit gyakorlatilag készpénzben sosem lát és pl bevásárláshoz se tudja elkölteni?


szal nem bonyolult valóban a villanyszerlés egy villamosmérnöknek, de elmondanád ezt olyannak is, akinek fogalma nincs semmiről a paypallal kapcsolatban?

2017. szept. 27. 18:48
 3/3 anonim ***** válasza:

e-mail címet adsz meg a partnernek amikor valaki a paypalodra utal pénzt.


vagy tudsz regisztrálni egyedi nevet és akkor a paypal.me/egyedinev -re küldenek pénzt

[link]



áthívás:


mit nem értesz?


a paypalodra valaki utalpénzt, ott megjelenik a pénz az egyenlegeden (balance)

mondjuk 1000USD


akkor te ezt az 1000USD szeretnéd a magyar bankszámládon

látni, hogy tudjál a közértben kenyeret venni.


Ezt a withdraw funkcióval fogod tudni megtenni, tehát áthívod a paypalodról a pénzt a bankszámládra.


remélem érthető.


Ha kipróbálod, akkor mindent megfogsz érteni.


Ennyi idő alatt már rég regisztrálhattál volna, és jobban érthető lenne szerintem.

2017. szept. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!