Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay! Mit tudok tenni, ha az...

Ebay! Mit tudok tenni, ha az eladó eltűnt, levette a pénzt a számlámról, de a termék még nem érkezett meg?

Figyelt kérdés

1 hónapja rendeltem egy terméket. Most nézem,hogy a termék benne van a megvásárolt dolgaim között,de csak az árat tünteti fel és azt,hogy fizetve. A termék nevét és az eladót nem.

Mit tegyek? Tudok valahol reklamálni?



2017. okt. 6. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyiss egy reklamációt, és kérj visszatérítést.
2017. okt. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az eladó elvileg megadott egy szállítási időt az már letelt?
2017. okt. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Rendben. De akkor is tudok reklamációt nyitni ha a vevő teljesen felszívódott? Ebayen kerestem,de nincs már fent.


Nem,még nem járt le. November végéig kell megérkeznie.

2017. okt. 7. 23:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem jár le a szállítási idő addig nem tudsz reklamálni.
2017. okt. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszönöm szépen!

2017. okt. 8. 21:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben jártam. Az árut nem kaptam meg, az eladónak ebayen belül küldtem 2 üzenetet, amikre nem válaszolt. ebay-en csak azután tudtam érdemben reklamálni (open a case), miután a szállítás ígért határideje lejárt (egy hete). Ebayen belül csütörtökön reklamáltam, vasárnap visszakaptam a pénzt, azzal az indokkal adta vissza az ebay, hogy ők sem tudtak kapcsolatba lépni az eladóval és az árut/csomagot sem tudták nyomonkövetni. Paypallal fizettem, amihez bankkártyám volt mögé rögzítve, a paypalon már látszik, hogy visszakaptam. Bankkártyához tartozó bankszámlámon napokon belül meg kell jelennie a jováírásnak.
2017. okt. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!