Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudom neten megnézni hogy...

Hol tudom neten megnézni hogy mennyi lenne a postaköltség csomagküldésnél?

Figyelt kérdés
Ruhát szeretnék küldeni, de addig nem merem postázni míg a vevő nem utalta az árát, de az utaláshoz tudnom kéne mennyi a postaköltség hogy azt is hozzászámolhassam? Egyátalán levélnek számít, vagy csomagnak? Van valami oldal ahol ki lehet számoltatni a postaköltséget? Egyiket csomagautomatához, másikat lakcímre küldeném. Előre is köszi a segítséget!
2017. okt. 16. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
2017. okt. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hol adtad el? Vaterán vagy Jófogáson vagy máshol?

(ugyanis a Vaterafutár árai olcsóbbak, mint pl egy normál postai csomag ára)

Mekkora a súlya? Milyen vastag a "csomag"? Ha 2,4 cm-nél vastagabb, akkor nem mehet ajánlott levélként, hanem csak csomagként.


Csomagautomatának megint más a postaköltsége, de az sem mindegy, hogy milyen csomagautomata: postai, Foxpost, Webox, stb.


Itt is meg tudod nézni, de ehhez általában nyomtató is kell

[link]

Meg tudom, hogy hihetetlen, de a posta.hu oldalán is, postai díjak címszó alatt :-)

Bocs, hogy ha kicsit pikírt-ra sikeredett az utolsó mondatom, de nekem eszembe nem jutott volna annak idején feltenni eladásra dolgot, ha ennyire nincs fogalmam semmirő és nem tájékozódtam ELŐRE.

2017. okt. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt:


[link]


Belföldre levélként már nem lehet 2,5 centinél vastagabb "levelet" feladni, kivéve ha "postán maradó"-ként kéred. De ezzel sem érdemes vesződni az egyéb mérethatárok miatt.

Csomagként kell feladni.De azt érdemesebb a [link] oldalon keresztül igényelni, mert így olcsóbb mint az elsőként linkelt táblázatban.

2017. okt. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt akár a feladószelvényt is elkészítheted magadnak.

2017. okt. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!