Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen csomagküldési szolgálta...

Milyen csomagküldési szolgáltatás létezik arra a célra, hogy a címzett neve és címe rejtett maradjon a feladó számára?

Figyelt kérdés
Nem az a kérdés, hogy minek, - van oka. A kérdés, az, hogy van-e ilyen, és hogy mi, hogyan működik.

2017. okt. 20. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Fogadjunk, hogy ez is Te vagy:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..


Ha meg mégsem, akkor pedig a belinkelt kérdésben megtalálod a választ a Te kérdésedre.

2017. okt. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Automatás kézbesítés. Csak városból városba.


Webox, Foxpost csak mailcímet és telószámot kér. A többi adat lehet kamu, kutyát nem érdekli. Ánusz Rózsa, 8000 Székesfehérvár, Paksimogyoró utca 66. Ha nem akarod a saját telószámod megadni, vegyél egy eldobható kártyás telót a madaras teszkóban.


Ha falusi vagy akkor sajna irány a legközelebbi város átvenni.


Ennyi. Kérem a sörömet és a pacsimat. :)

2017. okt. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja de akkor persze ne is utalj, hááááát akkor mivel azt hiszem Webox Foxpostnál utánvétel nincs (van??) marad a Paypal utalás!
2017. okt. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 Kösz a választ. Most először írtam az üzlet és pénzügyek rovatba kérdést, szóval elvesztetted a fogadást.

Elolvastam az ottani kérdést, és válaszokat, és egy kicsit elszörnyedtem a stíluson. Ugyanaz a stílus, mint a politikai rovatban.

Én egy szóval se mondtam, hogy utalni is kellene! A feladó nem kér pénzt a küldeményért, de én nem akarom, hogy tudja a nevem, címem.

Én is pont ilyen vasútállomási automata csomagszállítós, vagy milyenes dologra gondoltam, csak gőzöm sincs, hogy hogyan működik. Milyen szolgáltatók foglalkoznak ilyenekkel, és milyen feltételekkel.

2017. okt. 20. 16:05
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy az eladó bele fog menni a Webox, Foxpost csomagautomatás kézbesítésbe, ugyanis ha nincs a közelében ilyen, akkor lehet, komoly pénzekbe kerülne neki egy ilyenhez eljutni. (tőlem pl. 1.400 ft-ra van legközelebb ilyen automata)
2017. okt. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

" A feladó nem kér pénzt a küldeményért"


Az oké, de a szállítási díjat mindig a feladónak kell fizetnie a csomag feladásakor:


Idézet a Foxpost-tól.

"A szállítás díját a feladáskor kell kiegyenlítened bankkártyával."

2017. okt. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de nem életszerű, hogy egy idegen (hiszen nem tudja a neved, címed) ingyen küld neked bármit is, úgy, hogy a csomagküldés költségét meg ő állja.

Egy esetben tudom elképzelni, ha pl. mélyszegény vagy és kenyeret kérsz küldeni, akkor lehet hogy egy jószándékú segítő állja a küldést.


De ha mégis így van, írtam már (2-es válasz) hogy Foxpost, Webox. Egy működő mailcím és egy működő telefonszám kell. Telefonra jön a nyitókód. Az összes többi adat lehet kamu!


Ánusz Rózsa, valós irányítószám javasolt pl. 8000 Fehérvár, de az utca házszám megint lehet kamu! Megadod hogy melyik automatába kéred, mailcím, telószám és ennyi.


Működik még egy a MPL (=posta) csomagautomata is, de ha bármi ok miatt beviszik a postára (általában posták mellett van az automata) pl. nem veszed át 5 nap alatt, túl nagy a csomag, nem volt sapka a postáson, bármi, akkor ott már nem fogják a részedre átadni, ha Ánusz Rózsa a címzett!


Ha meg fizetni kell a cuccért akkor kitalálsz egy valósabb nevet (Kiss István) és elküldöd egy kamu címről a lóvét ajánlott levélben (csak 500-asra kerekített összeg).


Ennyi. Kösz a pacsit a második válaszért, a sört este megittam. :)

2017. okt. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!