Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nem vásároltam az Amazonon,...

Ha nem vásároltam az Amazonon, de minden nap kapok -928 ft-os levonás üzenetet, és -43000-ba vagyok következő hónapban levonhatja a bank a pénzt?

Figyelt kérdés

Üdv. Regisztrálam az amazonra. Mindenap kaptam erről üzenetet. Most , a mai nap írta a bank hogy -43.000-ben vagyok Írtam a banknak hogy semmi vásárlásom, semmi nem volt az Amazonon keresztül. Lehetséges hogy levonja a megadott pénzt az UniCredit?

Természetesen az orders, history-ban SEMMI féle log nincs. Arról hogy miért vonna le.



2017. okt. 20. 19:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

De:


"Cancel anytime. Connected Twitch account and valid credit card for ongoing payment required."


Ezt is bármikor meg lehet szüntetni.

Bár továbbra is úgy tűnik, hogy más a ludas, így csak meg kellene tudni a banktól, vagy a netbankból, hogy mi von le NAPI ezrest.

2017. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondom: meg kell tudni pontosan mi vonja, nem találgatni. Mert ezek közel sem ilyen összegek lennének.
2017. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Igen tudom és köszönöm. Viszont megnéztem, és nincs "online" hozzáférési belépési adatunk. De köszönöm a válaszokat.

Amint tudok, abban a pillanatban megyek a bankhoz. Úgy tünik, mást nem lehet. A kérdezőnek írom hogy azért írtam a banknak, mert ők látják hogy miért s hogyan lett a bankszámla -43000-ben , ők mindent megtudnak (gondolom) nézni. A választ mégegyszer köszönöm.

2017. okt. 20. 21:09
 14/17 anonim ***** válasza:
Nincs netbankod, hogy megnézd???
2017. okt. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Sajnos, nincs.
2017. okt. 21. 02:07
 16/17 anonim ***** válasza:
Talán le kéne tiltani a kártyát végre
2017. okt. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Sikerült megoldanod ha igen hogy mert én is ebbe a helyzetbe kerültem bár tőlem még csak egyszer vont és időben észrevettem szerencsére :). Töröltem a bankkártyám az amazonról.
2018. aug. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!