Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vannak olyan munkalehetőségek...

Vannak olyan munkalehetőségek amihez szállást is biztosítanak?

Figyelt kérdés
Tudtok ilyeneket mondani nekem? Pestre szeretnék menni de sajnos ahhoz hogy felvegyenek valahova már ott kellene hogy lakjak, de ahhoz hogy oda tudjak költözni előbb munka kéne. Szóval értitek... sehogy nem jó.
2010. máj. 29. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:

szia, van, de nem sok. talán takarítás házilag, babysitter ilyesmi, ahol ajánlanak a 'gazdagok' ottlakást is.

de miért nem veszel ki egy szobát. én ki szeretném adni pl. az enyémet.

2010. máj. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nemrég láttam ilyet, de sajnos nem tudom már, hol, azóta vagy 500 hirdetést megnéztem. De azt tudom, hogy valami árufeltöltő jellegű munka volt.


De nyugodtan keress munkát, aztán lakást. Barátnőm azért jött Pestre, mert itt kapott állást a szakmájában. Volt még két hete, az alatt talált albérletet is. Úgy intézte, hogy amikor jött fel papírokat aláírni, aznap nézte meg a szóba jöhető helyeket. Kiadó szoba van, pláne ha nyáron jössz, úgy érdemes belevágni, hogy hamar kiveszel egyet, és kevés holmival költözöl. Ha nem válik be a hely, akkor keresel mást és átcuccolsz. Ne félj, előbb legyen munkád, lakást tuti találsz :)

Egyébként vannak munkásszállók is, ahol havi 30-40ért tudsz lakni, guglizz rá!

2010. máj. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!