Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi pénzt...

Szerintetek mennyi pénzt adjak a lányomnak egy 8 napos táborra? Napi 3-szori étkezést biztosítanak, de a boltban, ahol vásárolhatnak + Balatonon elég magasak az árak.

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Én egy 10.000 ft-ot biztos adnék neki. Az a minimum.
2010. júl. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ:)

Én 5000-re gondoltam, de akkor elgondolkodom.

2010. júl. 25. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Amikor az én gyerekem elment ilyen táborra, akkor napi 1000Ftot adtam neki.

11 éves volt.

Mondtam neki, hogy bármire költheti, de okosan. Azt szoktam mondani, hogy az első napokon ne nagyon költsön é akkor az utolsó napokra marad bőven. Így is tett.

Az utolsó napokon napi 3 jégkrémet evett, de az elsőkön inkább visszafogta magát.

2010. júl. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és azt is megmagyaráztam neki, hogy játékot ne vegyen . mert ugyanazt megtudjuk venni féláron, ha nem a Balatonon vesszük meg.
2010. júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Adj neki többet, ha megbízható, és mond el neki hogy haza is lehet hozni azt a pénzt nem muszáj elkölteni.
2010. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én napi 1000 ft-ot adtam a lányomnak 10 évesen,de a felét a tanárnőnek borítékban,nehogy elhagyja,ellopják...Jól gazdálkodott.Tudja,semmilyen ajándékot nem várunk,max egy képaslapot.Azt hoz is mindig boldogan:)
2010. júl. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!