Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayről rendeltem egy telefon...

Ebayről rendeltem egy telefon tokot. Eltűnt volna a csomag, ahogy beérkezett Magyarországra?

Figyelt kérdés

Emailben azt írták ugyan, hogy e hónap hó vége és következő hónap közepe között várható, de amit kaptam emailben csomagkövető kód, amit ezen a linken lehet megnézni: [link]

abban azt írja, hogy 2017.10.08-án megérkezett a célországba. Azóta nem hozta a postás, semmi hír róla.

(Angolul ezt írja pontosan:

DATE STATUS

2017-10-08 Arrived at destination country.)

Azóta semmi hír a csonagról.

Pénzt nem kaptam vissza.


2017. okt. 23. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A vámon áll. Akkor is szoktak ott p*öcsölni vele, ha nem is kell rá pluszt fizetni.
2017. okt. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk akár érdeklődhetnél is a magyar postától, ha úgyis van rajta nyomkövetés.
2017. okt. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van rajta nyomonkövetés, de az nem magyar. :(
2017. okt. 23. 12:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos előfordul, hogy Magyarországra érve áll a postán/vámkezelésre, még ha kicsi és vámmentes is lesz. Nekem is volt már pár ilyen esetem. Ha mégsem érkezik meg az ígért végső időpontig sem (november közepét írtad), utána van értelme kapcsolatba lépni az eladóval. Valószínűleg először még azt fogja ajánlani, hogy várj még egy hetet, és ha nem érkezik meg, akkor küld egy újat, vagy visszafizeti az árát. Ha nem tudsz dűlőre jutni vele, akkor az ebay-nél lehet nyitni egy ügyet, és visszakapod az árát. Velem már több szcenárió is előfordult. Küldött újat az eladó, volt hogy az eladó visszafizette, és olyan is volt már, hogy az eladó nem válaszolté s visszakaptam az ebaytől a pénzt.
2017. okt. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!