Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magyar (telekom) 30as telefon...

Magyar (telekom) 30as telefon hívása németországban. Mennyi a percdíja?

Figyelt kérdés

Sziasztok, olvastam több oldalt is, de fogalmam sincs hogy mennyiért hívok külföldi hálózaton.

Ha számít valamit akkor hoppá + telekom csomagot használok



2017. okt. 30. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Németországban vagy és 30as számot szeretnél hívni? Vagy melyik vagy a felsoroltak közül te, hol vagy, és kit akarsz hívni?
2017. okt. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Írtam privit, de

Én Magyarországon vagyok és telekom szolgáltatónk van, 30as mobilt hívnék külföldi hálózaton (Németországban)

2017. okt. 30. 12:15
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Ha te hívsz egy belföldi számot, amelyik éppen külföldi hálózaton van (roamingol), akkor az neked nem jár és soha nem is járt többletköltséggel. Június 15. óta az EU-n belül a fogadó fél sem fizet semmit ilyen esetben, korábban neki lehetett költsége, illetve ha nem teljesíti a méltányos használat feltételeit, lehet még ma is egy minimális költsége.
2017. okt. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
55%

"Sziasztok, olvastam több oldalt is, de fogalmam sincs hogy mennyiért hívok külföldi hálózaton. "


Nyilván azért nincs leírva sehol, hogy mennyiért hívsz egy számot hálózaton belül attól függően, hogy az a másik szám (a saját hálózatodon belül!) melyik országban van éppen, mert nincs ilyen lista, mivel neked mégis honnan a viharból kéne tudni, hogy a hívott, akár teljesen idegen ember éppen melyik országban van? Hogy 5Ft-ért hívod-e vagy 5000-ért mert épp a Holdon van? Egy pár rendőrcsizma is tudja, hogy épp azért van roaming szolgáltatás, hogy az fizesse a külföldi hívás többletköltségét, aki éppen külföldön van. Én érdekesnek találom azt is, hogy itt nem találtál kb 30 kérdést erről, mivel kb hetente van valaki, aki megkérdezi.

2017. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Ha te Magyarországon vagy, és Magyar Telekom, (30)-as körzet számú előfizető vagy. Akkor abban az esetben ha egy másik Magyar Telekom (30)-as körzet számú előfizetőt hívsz fel telefonon, akkor abban az esetben, teljesen mindegy hogy a hívott fél hol melyik országban van. Mert ilyen esetben hálózatón belüli hívásnak fog minősülni. Tök mindegy hogy a hívott fél Németországban, Ausztriában, vagy Magyarországon van a hívott fél. Mert az számít hogy te Magyarország területén vagy és a Magyar Telekom hálózatóból telefonálsz. A percdíja pedig a tarifa csomagod szerinti hálózaton belüli perc díjával egyenlő.
2017. okt. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!