Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elég sok pénzem lett egy...

Elég sok pénzem lett egy bírósági tárgyalást követően. Mire költsem el?

Figyelt kérdés
Mindenem meg van amire szükségem lenne, külföldre nem szeretek utazni, mert a repülőt utálom, adományokat nem szeretek "csak úgy" osztogatni, rokonaim nincsenek, barátaim elvétve.
2008. okt. 22. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Jujj de fake szagú kérdés:D

Indíts egy vállalkozást, újítsd fel a házad, bővítsd ki, szerezz új barátokat, alapíts családot

2008. okt. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy mennyi az az elég sok?
2008. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
hihi..2. vagyok...ugyannyi %unk van az első válaszolóval, de én nem ő vagyok :O)
2008. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
költsd a hobbidra.
2008. okt. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fektesd ingatlanba.
2008. okt. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Add nekem. :D
2008. okt. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Add az ügyvédednek!
2008. okt. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha hirtelen diszkrecionális, azaz a szükségleteid kielégítésén felüli összeg áll rendelkezésede, érdemes befektetni, hogy egy esetleges későbbi szükségállapotot át tudj vészelni.

Ha hosszabb időre nincs szükséged a pénzre, akkor érdemes értékpapír vagy részvényalapú befektetésben gondolkodni. Gondold csak el, most mélyrepülés van a tőzsdéken. De ez nem lesz mindig így. A gazdasági élet szereplőinek és a pénzügyi világnak egyáltalán nem érdeke, hogy a válság hosszútávú legyen. Minden mélypontból van kiemelkedés. Ha most van fölös pénzed, érdemes betolni, 5-6 év múlva hatalmasat fogsz kaszáni vele.

2008. okt. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok! Még annyit, hogy a pénz megléte nem feltétlenül jelent azonnali költési kényszert és azt, hogy csak akkor vagyok ember, hogyha nincs tartalékom. A tartalék pénz megléte által okozott biztonságérzet semmihez sem fogható. (régebbi, saját tapasztalat)
2008. okt. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem tudsz mit kezdeni a pénzeddel ad nekem,én szívesen segítek.De az ilyen buta emberek miatt tart itt az ország.
2008. okt. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!