Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A gyárak hol szokták hirdetni...

A gyárak hol szokták hirdetni magukat hogy a nagykereskedők, importőrök elérjék őket?

Figyelt kérdés
2017. nov. 3. 20:04
 1/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
57%
Például szakmai vásárokon, konferenciákon.
2017. nov. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1 +1


értékesítők telefonon és / vagy levélben prospektus kiküldésével, esetleg termékminta küldésével.


Kicsit más kategória, de pl. az orvoslátgató személyesen keresi fel az orvost a legúljabb termékekkel, és ha hihetünk a szóbeszédnek, szépen tejelnek is azért, hogy az orvos az ő terméküket írja fel.

2017. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mármint miféle konferenciákon, vásárokon? Meg hogyhogy csak fel-felbukkannak ha szerencséd van, nincs valami lista adatbázis, amit egy beszerző végigtelefonálhat?
2017. nov. 3. 21:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Erre voltak régen az arany oldalak, meg a szaknévsor, most ott van az internet, ahol van cégadatbázis is. Többnyire fizetős tagsàggal.
2017. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk moldovaiaktól, ukránoktól, szerbektől szeretnél olcsón vásárolni akkor hogy találod meg a cégtudakozójukat benne a gyárakkal, angol nyelven?
2017. nov. 3. 23:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Importőröktől szerzik be a termékeket.
2017. nov. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első nagyon jó választ adott, nem értem miért lett így lepontozva. Én sokszor szoktam gyártókat felkeresni termékek vásárlása végett. Én is vagy rendezvényeken ismerem meg őket, vagy célirányosan keresek az Interneten. Ha jó a gyártó honlapja, akkor a kulcsszavakra az elsők között fogja kiadni a honlapját. Onnantól meg már látom hogy konkrétan mivel foglalkoznak és ott van az elérhetőségük is.
2017. nov. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Koplárovics Béci ***** válasza:

Biztos nem jártak még ilyen helyeken :)

Én meg a gyártói oldalon vagyok. Viszonylag célirányos termékeink vannak, jól meghatározható csoport(ok)nak. Így gyakran járunk szakmai témájú rendezvényekre. Lásd konferencia, vásár. Néhol kiállítunk, néhol csak látogatunk. A kereskedői, végfelhasználói oldal szintén jelen van, így meg is van a kapcsolat. És igen, a honalpról is gyakran elérnek minket, illetve mi is használunk pl Google-t :)

2017. nov. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!