Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » WISH-törzsvásárló magánszemély...

Soproni Ildikó kérdése:

WISH-törzsvásárló magánszemélyek negatív tapasztalatai? (volt már néhány csalódásom a WISH miatt)

Figyelt kérdés

2017. nov. 4. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Maga az alaphelyzet az hogy olcsó kínai tömeggyártott dolgokat rendelsz, a világ másik feléről ahol az emberek még csak méretben és mérettáblázatban sem passzolnak az európai szabványokhoz. Illetve a fenti termékekre alapvetően jellemző hogy az olcsóságért cserébe mind az anyagminőség és élettartam is jóval kevesebb lehet mint a nálunk kapható termékek.


Tehát ezek alapján aki mindezekkel tisztában van és mégis rendszeresen ilyen terméket rendel, teljes mértékben benne van hogy az amit kap annyi pénzért nem biztos hogy mindig használható is lesz. Ezt kifogásolni viszont értelmetlen, mert te szándékosan vásárolsz ilyen helyről, csak megspórold az áfát és a kiskereskedő jutalékát plusz a hazai kereskedelem ellen dolgozol, tehát ha lenne is okod a panaszra azt nem fair ilyenkor felhozni.

2017. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, 1-es. Válaszod kb. 5%-ban volt nekem hasznos, mert koögazdász-diplomám van. A magyar kereskedelemmel semmi bajom nincsen. Aki örökre kimegy külföldre dolgozni, az sem viselkedik fair módon?
2017. nov. 5. 08:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Most mi a kérdésed konkrétan kedves Ildikó? Igen, nyilván vannak negatív tapasztalatok, mert kínai a cucc, olcsó tömeg gyártott gagyi. Rendeletem már én is kínai eladótól, mondjuk nem wishről, de pontosan ugyanezek vannak fent ebayen, aliexpressen meg wishen is. Volt, ami teljesen vacak volt, volt, ami csak félig, ennek függvényében térítették vissza a pénzem.
2017. nov. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hármas. Én kábé 75%-ban kaptam a termékleírással megegyező terméket.
2017. nov. 6. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!