Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vagyonnyilatkozatnál mit kell...

Vagyonnyilatkozatnál mit kell beírni a jogviszonyhoz? További kérdések lentebb

Figyelt kérdés

Mit kell beírni a jogviszonyhoz, ha egyik munkáltatónál ügyintéző és a másik helyen mentor voltam, valamint valamikor álláskeresési járadékban részesültem?

Olvastam, hogy fel kell tüntetni, ha pénzt ajándékba kapott az ember és befektette pl. értékpapírba? Ezt hova kell beírni, h ajándék?


Nagyon köszönöm a választ annak, aki segít!



2017. nov. 11. 15:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Jogviszony lehet = munkaviszony, megbízási jogviszony, adószámos magánszemély, társas vállalkozó, egyéni vállalkozó.


Jogviszonynál arra kíváncsiak, hogy a feltüntetett idő jellegénél fogva mivel telt el. Akár háztartásbeli is lehettél.

Ha álláskeresési járadékot kaptál, akkor azt írd be, hogy álláskeresési járadék folyósítása.


"Olvastam, hogy fel kell tüntetni, ha pénzt ajándékba kapott az ember és befektette pl. értékpapírba? Ezt hova kell beírni, h ajándék? "


Ha látnék egy vagyonnyilatkozatot legalább...

2017. nov. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!