Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Angliából hazánkba sok a...

Angliából hazánkba sok a postaköltség?

Figyelt kérdés

SÜRGŐS LENNE!

Rendelni szeretnék valakitől, de nem tudja mennyi lenne a postaköltség. Nem tudom megérné e nekem.


Én úgy tudom, hogy Angliában nem kell sok postaköltséget fizetni, de Magyarországról Angliába jóval több. Ebayről már rendeltem, de ott változó mindennek a postaköltsége.


Valaki valami tapasztalat ilyennel?


Előre is hálásan köszönöm!

Köszi, hogy elolvastad!



2017. nov. 11. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
parcel.royalmail.com itt fent vannak az árak, elég érthetően szemléltetve
2017. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát a quick-start postage-t kell nézni ugye? A csomag mérete alapján a "parcel" árat kell nézni az oldalon..?
2017. nov. 11. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Sok a postaköltség.

Mi kint élünk, és inkább fizetünk csomagszállítónak mert még az is olcsóbb.

Egy sima levél is 8-10 font hazajuttatni.

2017. nov. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mit mondjak. ebayn sokminden olcsó kiszállítási költséggel jár. De azt még nem tudom, hogy vám rak e rá még valamit. amit itthon nekem pluszba ki kell fizetni.
2017. nov. 11. 21:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Vám nincs rá. Rendelni szeretnél valakitől de nem tudja mennyi a posta költség? Nekem ez gyanús aki kint él az csak megtudja nézni a royalmail oldalát. Ha ez a személy nem ismerős hanem ismeretlen eladó akkor én nem bíznék benne.
2017. nov. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!