Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kétszer sikeredett kártyával...

Kétszer sikeredett kártyával fizetnem, ugyanazért a tranzakcióért. Most már mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mikor először fizettem, a kasszás felmutatta a blokkot, miszerint elutasította a gép a fizetést. Kifizettem másodjára is. Pár perc múlva jöttem rá, hogy mindkétszer levonták a pénzt. Az egyik pénzösszeg megrekedt köztem és a bolt között. A másik összeg átutalásra került a boltnak. A megrekedt összeghez csak akkor jutok hozzá, ha a bolt nyilatkozik a banknak, hogy hiba történt. (A bankom mondta) Erre meg már nyolc nap után sem került még sor. Szerintem nem értenek hozzá. Mit tegyek?
2017. nov. 14. 04:41
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Egy idő után magától is feloldódik a zárolás. Ez bankonként változik, az enyémnél egy hónap.
2017. nov. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Durva hogy egy hónap a feloldása. Mi van ha nem csak pár ezret költ el az ember hanem több tízezret nagybevásárlásra.
2017. nov. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%

Hozzá nem értő pénztáros.

Ha ilyen van, várok pár másodpercet, hogy jön-e sms a fizetésről, vagy elutasításról.

Ha pénzről van szó, nincs kapkodás, ráérünk!

2017. nov. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Első kettőnek is ment a piros, ezen az lapon azok sem jók!
2017. nov. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Majd rákérdezek a banknál erre a 30 napra...

3000 valamamennyi Forintról van szó, de most szégyen vagy nem szégyen, de elég rosszul esett fizetés előtt ez a dolog. Kölcsön kellett kérnem fizetésig. A vevőszolgálatos nő csak magát sajnáltatta, hogy egyre több ember veri a palávert ezért nála (!) De tőlem még csak bocsánatot sem kért senki sem ezért,

2017. nov. 14. 19:25
 6/9 anonim ***** válasza:
#4 ha te ettől jobban alszol akkor egészségedre
2017. nov. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy másik banki ügyintéző azonnal visszautalta nekem a pénzt.
2017. nov. 16. 04:18
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

A 30 nap az automatikus feloldás. Előbb is lehet, ha a bolt feloldja a zárolást, de azt neked kell kijárni náluk. A bank is fel tudja oldani, de ők nem szívesen teszik, mert mi van, ha tényleg kettőt vettél belőle.

Lehet piros pacsizni azért, mert neked ez nem tetszik, de attól ez még így van.

2017. nov. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy kik trollkodnak itt, és miért, de én veled értek egyet utolsó.
2017. nov. 19. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!