Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki ismeri a Forever Living...

Aki ismeri a Forever Living márkát, azokhoz szól kérdésem. Ti mit gondoltok ezeknek a termékeknek a közvetítőiről? Csak nekem tűnnek olyan "erőszakosaknak"?

Figyelt kérdés

1 hónapja èn is beléptem a csapatjukba, de csak olyan szinten gondoltam, h ha van időm, akkor csinálom üzleti szinten, ha nincs akkor nem.

A “felettesem”, aki által bekerülhettem, az meg most folyamatosan “üldöz” a találkozásokkal, h mikor tudunk beszélni vagy mikor jöhet be a MUNKAHELYEMRE, h konzultáljunk 10 percet. Tudni kell, azért nyom engem ennyire és szeretné, h csináljam, mert az eladott termékekből ő %-ot kap. És ugye nem én vagyok az egyetlen a csapatában. Viszont nekem ez már nem tetszik, h ennyire erőszakos és nem veszi magát észre. Eddig toleráltam a dolgot, de kezdek besokalni és újra azon a véleményen vagyok mint az elején: h egy erőszakos emberek társasága...

Ti is találkoztatok már ilyen gátlástalan emberrel?


2017. nov. 14. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

ez egy piramis jatek

minden piramis jatekban gatlastalan emberek a vezetok akik felkusztak

termeszetes hogy eroszakosak

2017. nov. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Akinek abból származik pénze, hogy másokra tukmálja a termékeit, (meg abból, hogy az általa beszervezettek is ezt hajszolják), az bizony könnyen válik agresszívvé.
2017. nov. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Egyébként a termékeik jók... csak a piaci modelljük taszító.
2017. nov. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk... Eddig én is azt hittem, h jók a termékek, de kezd megingani a véleményem... 1 hónapja iszom a piros gélt, ami vese, húgyuti gyulladások ellen van, a napi vízfogyasztás mennységem mindig meg van, rendesen felöltözök, és mégis napok óta fáj a vesém.... -.-
2017. nov. 14. 21:18
 5/5 anonim ***** válasza:
34%

1. A piramisjátékok illegálisak és hosszú távon nem fenntarthatók. Nincs bennük valós értékkel bíró termék, a régebbi tagokat az új emberek befizetéseiből fizetik ki.


A Forever Living Products legálisan működik. Az anyacég 39, a magyar leányvállalat 20 éves múlt. Pénzáramlás kizárólag termékforgalomhoz kötötten történik.


A cég termékeinek a száma 200 körül van. Emberek milliói fogyasztják őket világszerte. Sokan év(tized)ek óta újra es újra megveszik őket. Ezt, a különböző külső szervezetek minősítő tanúsítványait (Nemzetközi Aloe Tudományos Tanács, kóser élelmiszertisztasági szabvány, muszlim élelmiszertisztasági szabvány, Zöld Pont, Dermatest, hazai és külföldi doppingellenőrző vizsgálatok, a Magyar Természetgyógyászok Szövetsége ajánlása stb.), valamint a cég által nyújtott visszavásárlási garanciát és cseregaranciát figyelembe véve észérvekkel vitathatatlan, hogy a termékek valós értékkel bírnak.


A Forever Living Products üzleti modelljére a piramisjátékok lényegi jellemzőinek egyike sem igaz.


2. A cég üzleti partnereinek nem termékek eladása, hanem információk átadása, valamint hosszú távú, kölcsönösen előnyös kapcsolatok kialakítása es fenntartása a feladata. Minden egyes szakmai képzésben hangsúlyozzák, hogy az erőszakos nyomulás, tukmálás nem célravezető. Más kérdés, hogy egy konkrét személy mennyire érti meg és alkalmazza a szakmai alapelveket. Minden szakterületen vannak elhivatott profik, a szakmát csak ugatni képes kontárok és a laikusok átverésére utazó szélhámosok. Az, hogy valaki hogyan ítél meg egy szakmát, alapvetően azon múlik, hogy e három csoportból melyikbe tartozó emberekkel került eddig kapcsolatba.


3. A kérdezőnek azt javaslom:


- lépj kapcsolatba a cég egyik orvos tanácsadójával (az elérhetőségeik a Forever Magazinban megtalálhatók) és kérj személyre szabott segítséget az egészségi problémádat illetően, továbbá


- keresd meg a "felettesed", azaz szakszóval: a szponzorod vezetőjét és beszéld meg vele az illető viselkedésére vonatkozó panaszaidat!


E vezető (és szükség esetén az ő vezetője stb.) megtalálásához segítséget kaphatsz a cégtől - személyesen, telefonon vagy e-mailben. Látható, hogy a szponzorod nem elhivatott profi, de a szponzorvonalon feljebb biztos van olyan ember is.

2017. nov. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!