Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ismeri valaki a forever...

Ismeri valaki a forever living Ring lehetőségét?

Figyelt kérdés
Most kerestek meg a lehetőséggel , amivel élnék is . Csupán a problémám hogy 400 euro szukseges a kezdéshez ami nekem jelenleg nem àll rendelkezésemre . 2 hónapom lenne hogy rendezzem de addig nem dolgozhatnék. Létezik erre valami segítség/ megoldás akkor jelezze valaki nekem kérem
2017. aug. 28. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Persze,tularazott termekek keves hatoanyaggal.

K..va draga es nem eri meg,kilincseljel a barataidnal ha penzt akarsz keresni.

Direktorkent egyik srac ott magyarazta nekem,hogy o mar 300k nettot keres vele,bravo ehhez csak 100 valahany fo kell a csoportodba mi sem egyszerubb.

Gyemantkent mar 800k/t is kapsz hurra,ehhez csak tobb millios forgalom kell,tobb 1000 fos halozat.

Remek otlet, nem is tudom talan felhagynek a programozassal is hatha kidolgozhatom a belem 300k-ert ami talan elerek 2 ev mulva.


Mert az MLM ilyen,csinalj inkabb valami piackepes szakmat ezt meg hagyjad.Komolyan a sajat erdekben,ne foglalkozz ezzel.


Egy dolog vegett jo az MLM csak,a szemelyisegfejlodes de itt ki is fujt a tortenet,ezert talan megeri belepni,de csinalni mar nem.

2017. aug. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Főleg akkor ne foglalkozz ilyennel, ha nincs pénzed belevágni, mert mire belátod, hogy hülyeség, addigra az összes megtakarításod rámegy. Mellékhatásként idővel megfigyelheted majd, hogy fogyatkoznak mellőled a barátaid, ismerőseid, mert senki nem lesz kíváncsi a forever livinges baromságokra. (Igen, ismerek személyesen embereket, akik ezzel foglalkoztak. Leginkább kétségbeesésükben kezdtek bele, és valahogy senki nem gazdagodott meg belőle, pár év múlva pedig teljesen mással foglalkozott mindegyik.)
2017. aug. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
MLM. ezzel elmondtam mindent.
2017. aug. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem zsakutca dolog,tularazott vackokat sozzal ra ismeroseidre.Irj 100-150 fos nevlistat es zargasd a barataidat,mormold a sok f..sagot,konyorogj,hogy jojjenek el egy eloadasra,10000-bol elmegy 2 abbol 2 leolt,hogy miert kerested meg ezzel a sz..rral,ezutan kezd el zaklatni a barataidat,hogy mi a helyzet,es hogy te megoldod az eletet csak segiteni akarsz neki,talalkozzatok.

Ezt eljatszod 2-szer 3-jara nem veszi fel a telefont es ezt a legtobb baratoddal megcsinalod elveszited a 85%-at.

Miutan ez meg volt,van mar tobb tizezres telefonszamlad, mindemellett akar benzin koltseg,es nulla ismetlem nulla beveteled.

Plusz elveszited a barataidat is,mert senkit nem erdekel a hulye hiperszuper nuklearis vedopajzsod.

Mormolod minden jott mentnek az uzletedet,a tokuk ki lesz veled,es talan vesznek egy ket dolgot,csak hagyd mar oket beken.

Imadkozol,hogy legalabb egy 100-ast megkeress vele.

Egyik srac direktor szinten eloadta huha mennyit keres vele,kerdezem mennyit.

Azt mondja mar 300k is,mondom magamban de ugyes vagy,egy palyakezdo programozo keres ennyit,es nem kell kilincselnie meg mormolnia,meg zaklatni a baratait.

A szponzora mar 800k-t is megkeres,mondom magamban jaja,csak 1000000 fos csoportjai vannak es tobb millioert vasarolnak benne,ha par ember nem vesz jo lesz az 400k-nak se.

Nekem a vezeto beosztasu fejleszto kollegam 1M felett keres es nem milliokert kell eladnia haszontalan sz..rokat meg nem kell beszerveznie tobb tizezer fot sem ehhez a fizuhoz,jah es ez a fizu csak emelkedni fog neki.


A legtobb MLM-esnel meg a villanyt is kikapcsoljak,volt olyan ismim,aki eloadta mennyit fog lehet ezzel keresni,de azert megkerdezte,hogy melyik busszal tud bemenni a Belvarosba,a ruha rajta kb 5000Ft-os kinai volt.

Nagyon hitelesek amugy.

Sot olyan is volt,aki leszolta az alkalmazotti letet de persze tolem kert kolcson mert nem volt mit enni.


Olvasd el egyik kerdesemet:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__sajat-val..

2017. aug. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem van állásom ,mellette végezném. Csupán most költöztünk külföldre és az első havi fizuig nem vagyunk eleresztve. De egy nagyon jó fizuert csupán 4 napot dolgozok hetente és nem akarom a maradék 3 ban lógatni a lábam. A Ring pedig elméletileg nem a termék eladásról szól .
2017. aug. 28. 19:37
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ragadd meg a lehetőséget, és maradj ezektől távol.
2017. aug. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező tehát te magad is elismered, nem a termék eladásáról szól és neked pont ezért tetszik, wtf!


Tehát csak a beléptetésről és a belépők pénzének elköltéséről szól, ergo piramisjáték. Akkor nem is csodálkozom tovább, hogy egy ilyen kifinomult úriember mint te, miért akar belépni :)

2017. aug. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

@1

@2

@3

@4


Ha valóban utánanéztetek volna az állításaitoknak, nem írtátok volna le, mert 2017-ben elég ciki ekkora baromságokat leírni.


Nem szép dolog hazudozni.

2019. ápr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!