Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Wishen miért változnak naponta...

Wishen miért változnak naponta az árak?

Figyelt kérdés

Elég kezdő vagyok az oldalon,rendelni szeretnék jövő héten, és azt vettem észre,hogy amelyik pulóvert néztem,tegnap 1700ft volt,ma már 1900ft (ugyanaz a link)

És körömlakkal is ugyanez,tegnap 267ft volt ma 302ft, szintén ugyanarról a termékről,linkről van szó. Hogy van ez?



2017. dec. 6. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyanítom az árfolyam miatt. Az eredeti ár valószínűleg ugyanannyi, csak a napi árfolyamváltozás miatt Ft-ban változik.
2017. dec. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem semmi köze az árfolyam-változáshoz, ez nem magyarázza az "ingyenes" termékeket.

Szimpla reklámfogás, hogy minden nap menj fel, és akár vásárolj is.

Érdemes ilyenkor összehasonlítani a szállítási költségeket is, mert lehet hogy a termék drágább, de a szállítási ktg-e viszont kevesebb lett ... vagy fordítva, ugyanis az ingyenesek szállítása tapasztalatom szerint többe kerül.

2017. dec. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!