Ti hogyan dontenetek?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, es dolgozok web developer-kent. Eleg szarul van fizetve, mig mas ugyanazt csinalja mint en es tobbet kap :'D (meg a maradek 2 szemely is aki velem jar egy szakra, voltunk 5-en de a tobbiek elmentek) eleg szar helyre keveredtem. Az egyik tanarome a ceg..lehet bajom belole a jovoben? Megbuktatna bosszubol? Ti elmennetek es maradnatok az egyetemmel? Es egyetem utan keresnetek normalis helyett, vagy maradnatok, hogy legyen tobb tapasztalatotok?

2017. dec. 10. 01:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Függetlenül attól, hogy a tanárodé a cég vagy sem:

soha ne azt nézd, hogy más mennyit keres, mert akkor mindig boldogtalan leszel, ha a "szomszéd fűje mindig zöldebb"

Azt viszgáld meg, a Te megélhetésedhez, céljaidhoz elegendő-e az a pénz. Ráadásul abban meg szinte biztos vagyok, hogy az "elég szarul van fizetve" még mindig bőven jobb, mint némely ember fizetése. Egyetemistaként, kezdőként biztos nem ugrálnék - még akkor sem, ha ez most menő szakma.

Lehet, találsz egy másik helyet, ahol jobban fizetnek, de többet kell utazni, elveszi az időt a tanulástól, stb.

Nem ismerjük az életkörülméyneidet.

Én igen, egyetem után keresnék egy jó helyet - addigra már tudnék arra hivatkozni, hogy a atanárom cégénél dolgoztam - esetleg, ha normálisan tudsz eljönni, kérhetsz a tanárodtól referenciát is, stb.

2017. dec. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!