Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben hogy dontenetek?

Figyelt kérdés

Van egy hosszu parkapcsolatom egy fiuval ami ugy nez ki lassan veget er. A fiu is es en is elegge zarkozottak vagyunk, nem sok baratunk van, igy nehezen ismerkedunk. Idokozben ugy vettem eszre hogy a fiuval nem sok a kozos bennunk, sot egymas ellentetei vagyunk, de a szex ami igazan osszekot minket. Nagyon tetszik nekem es nem igazan birnam elviselni ha szakitanank es massal latnam.

Masfelol megismertem egy masik fiut aki viszont kedves, szereny es kezd megszeretni engem, de o nem tetszik annyira mint a masik fiu. (zarojelben megjegyzem hogy az ujonnan megismert fiuval nem volt semmi koztunk eddig)

Vajon hogyan dontsek, melyiket valasszam?


2017. szept. 6. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Azon kéne fáradoznod, hogy a jelenlegit helyrehozzátok, nem beleugrani egy másikba, csak mert a jelenlegiben van egy-két probléma.


Mikor beszélgettél utoljára nagyon mélyen és őszintén a pároddal?


Az őszinte nyílt kommunikáció a hosszú párkapcsolat egyik legfontosabb eleme!!!!!

2017. szept. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs bennetek közös, sőt, egymás ellentétei vagytok. A jó szex önmagában nem lesz elég egy stabil párkapcsolathoz. Jobb, ha lezárjátok.
2017. szept. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Már félig a másik kapcsolatban vagy. Lépni kell.
2017. szept. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt ilyen kapcsolatom. Ebben nincs mit megoldani. Ne akarjatok megvaltoztatni a masikat. Nincs bennetek eleg kozos? Csak a szex tart mar kb ossze? Ideje szakitani.
2017. szept. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell kapcsolatok között ugrálni. Pár hónap, fél év szünet jót fog tenni.
2017. szept. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szex fontos ugyan, de csak erre, nem lehet építeni egy komoly kapcsolatot. Hiába tetszik külsőre, ha egyébként egymás ellentétei vagytok, nem tudtok beszélgetni, stb. Szerintem, ez így hosszú távon nem működhet.
2017. szept. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha csak a szex a jó a jelenlegivel akkor pakold már félre azt a öntelt birtoklásmániádat és járj vele össze szimplán kúrni! Mi a faxt erőlteted rá magad? Vagy feletsd el.

(Zárójelben megjegyezném,hogy a nem tetszik annyira sráccal meg nem lehetsz akkora nyomorék ,hogy liánnak használod!)

Biccs.

2017. szept. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. szakíts a mostanival, mert nem szereted - max. összejártok dugni

2. NE gyere össze a másikkal, mert nem szereted

2017. szept. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!