Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csomagküldés? Posta vagy GLS?

Csomagküldés? Posta vagy GLS?

Figyelt kérdés
Az ország másik pontjára szeretnék egy csomagot feladni( egy könyvet) hogyan és milyen szállítási lehetőségekkel tudom megoldani? Mint magánszemély szeretném. Csinált már valaki hasonlót? Hogyan működik? És mennyibe kerülnek a szállítási díjak?

2017. dec. 12. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
A postafutárt MPL tudom javasolni gyors és nem olyan felelőtlenek mint a gls. Velük többször megjártam már. A postán kérheted személyesen ezt az opciót. A díjszabását pedig megtalálod interneten. A múltkor adtam fel 1 kilónál könnyebb dobozt (kisebb cipős doboz méret) és elsőbbségivel került 1.350,- forintba. Másnapra megkapták.
2017. dec. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ha van nálatok is meg a célvárosban is foxpost automata, azzal a legolcsóbb. asszem most 700 ft a szállítási költség automatából automatába. a postai + a gls által küldött csomag mind 1000 ft felett van már. amúgy a honlapjukon leírják, hogy kell csomagot feladni + mennyire kerülnek a díjak.
2017. dec. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hacsak egy könyvet szeretnél feladni, akkor nem biztos, hogy csomagként kell feladni - mehet levélként is, ami a súlyától, vastagságától függően akár fele annyiba is kerülhet, mint egy csomag.

Ha belefér a postai mérethatárokba, akkor levél, ha nem, akkor csomag.

A levél mérethatárokat itt találod:

[link]


A postai díjakat pedig itt

[link]

2017. dec. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!