Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Euroban kellene vasarolnom...

Euroban kellene vasarolnom paypal szamlarol, regisztraltam meg minden, ha feltoltok a paypal szamlamra pl 30 ezer forintot egybol atvaltja a paypal euroba?

Figyelt kérdés
Vagy forint kent jelenik meg es majd vasarlaskor valtja at a paypal a sajat devizahan? A lenyeg hogy azt szeretnem kihozni hogy a bankom valtsa at mert ugye jobb arfolyamon valt. Teljesen uj ez nekem megkoszonnem a segitseget :))

2017. dec. 14. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:

"A lenyeg hogy azt szeretnem kihozni hogy a bankom valtsa at mert ugye jobb arfolyamon valt. "


Ilyen nincs. Ha magyar címmel vagy regisztrálva, akkor csak magyar számlán keresztül tudod feltölteni, hiszen a Paypal magyar bankszámlája is belföldi.


" egybol atvaltja a paypal euroba?"


Én úgy emlékszem, hogy nem. Neked kell használnod a currency convertert. Pár kattintás az egész.


Amúgy sokkal egyszerűbb lenne bankkártyával használni a Paypalt. Akkor akár a bankod árfolyamán is megtörténhet a váltás, ha a terhelést devizában választod. Ezt a Paypal accountban lehet kiválasztani. Történhet forintban is, de akkor a PP árfolyama az irányadó.

2017. dec. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Paypal+bankkártya esetén van lehetőséged, hogy ne a Paypal váltson irreálisan magas árfolyamon. De figyelni kell, hogy hol és mikor kell átállítani, mert kissé eldugott (nem véletlen, a Paypal sokat keres rajtad, ha ő vált).
2017. dec. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Amúgy sokkal egyszerűbb lenne bankkártyával használni a Paypalt. Akkor akár a bankod árfolyamán is megtörténhet a váltás, ha a terhelést devizában választod"

Ehhez szeretnék segítséget kérni, mert mint fent is írtam ez nekem kínai így :(

2017. dec. 14. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!