Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hány éves vagy és hol tart...

Hány éves vagy és hol tart jelenleg a karriered? Mivel foglalkozol és mennyit kaszálsz?

Figyelt kérdés
2017. dec. 15. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

MEdior Java fejlesztő vagyok,imádom nagyon folyamatosan túlórázok de nem veszem észre,néha erőn felül is,mert egy hatalmas presztízsű cégnél vagyok amit imádok és teljesíteni akarok minden áron.

Ebből lejön,hogy funkciókat fejlesztek Java nyelven,plusz unit tesztelek és automata teszteket is írok.

Mennyit kaszálok arról nem írok,de nagyon hálás vagyok érte ez a cég olyan mintha Onyxban mindennap Wellington bélszínt ennék.

2017. dec. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
30 éves vagyok, most kaptam meg az első középvezetői kinevezésem és csapatom nemrég egy nagy multinál.
2017. dec. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
31 vagyok, vegyészmérnök, csicska pozícióban (senkinek nem vagyok főnöke még egy kicsit sem) és nettó 350-et keresek. A pénzzel elégedett vagyok, a többivel nem, de mivel nincs bennem sok ambíció és lusta vagyok, ezért el tudom fogadni ezt a helyzetet.
2017. dec. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
46 éves grafikus vagyok, a fejemet épp hogy a víz felett bírom tartani. Folyamatosan fejlődnöm kell, hogy tudjam tartani a lépést a fiatalokkal. Kiégtem és belefáradtam.
2017. dec. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
27 éves vagyok és tolmács-fordító. Nem kaszálok semennyit, nem foglalkozok mezőgazdasággal.
2017. dec. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Szintén vegyészmérnök nettó 132e, nem történ 10 év alatt látványos előrelépés, már szerintem nem is fog.


Kaszálni nyáron szoktam, ha nem indul a fűnyíróm :)

2017. dec. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Na megjöttek a tróger prolik és lepontoztak mindenkit :-)
2017. dec. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lassan 30 éves vagyok.


Még úgy érzem nagyon a "karrierem" elején vagyok, ha lesz egyáltalán olyan. Gyakorlatilag 2 éve vagyok egy cégnél, folyamatosan úgy érzem hogy fejlődök, igyekezem is.


Fizetés szempontjából nem panaszkodom, 350+ havi fizu, év végi prémium. Viszont én is kicsit azt érzem sokszor hogy amolyan mindenki csicskája pozícióm van. Mindenki szarjait nekem kell intéznem, olyan feladatokat is amik nem az enyémek lennének. Viszont lassan kezdek arra a szintre jutni, hogy kezdem kiismerni a ranglétrát, és tudom ki az akinek el kell végezni a dolgait és ki az akinek mondhatom hogy oldja meg maga.


Igazból a célom az hogy 30 éves koromra elérjek egy 400 ezres nettót, céges autót, venni akarok egy lakást. Majd meglátjuk.


Kaszálni meg nem szoktam, városban lakom.

2017. dec. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
32, senior+ fejlesztő, 1M bruttó felett plusz juttatások, de már nagyon utálom, lassan keresek mást.
2017. dec. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!