Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mivel foglalkozol? Mennyit...

Mivel foglalkozol? Mennyit keresel? Kizsákmányoltnak érzed magad?

Figyelt kérdés
2015. márc. 12. 18:00
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
91%
Értékesítek. Nettó 150 körül. Nem, tudom, hogy kereshetnék jobban is, de a fix fontosabb.
2015. márc. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Ehhez kell valamilyen speciális szaktudás? Nettó 150 jól hangzik!
2015. márc. 12. 18:02
 3/50 anonim ***** válasza:
83%

" Nettó 150 jól hangzik!"


Csak addig hangzik jól amíg nem keresel többet.

2015. márc. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Nekem jól hangzana...mivel eddig csak minimálbérért dolgoztam melósként... nettó 150 ezer huf szerintem egy jó fizetés Magyaroszágon.
2015. márc. 12. 18:08
 5/50 TamásTóth ***** válasza:
93%

Pénzüggyel foglalkozom, 200 nettó + cafetéria (havi kb 23 nettó)(ez a pályakezdő fizetés, szóval innen csak feljebb van) Nem érzem kizsákmányolva magam.


Képesítés kell hozzá: Közgazdász diplomám van pénzügyi specializációval és most mester pénzügyet végzek levelezőn. (van még egy felső fokú angol nyelvizsgám és egy középfokú német, bár a németet nem használom)

2015. márc. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
93%

Kedves utolsó. Igen, ez jól hangzik, én is a te cipődben jártam 10 éve. Viszont előrelépési lehetőség nem volt. Multinál nem tanulsz meg könyvelni, csak részfeladatokat, na meg a könyvelőprogramot kezelni, amit kb. 2 hét alatt bárki megtanul képesítés nélkül. Most őszintén, használsz bármit abból,amit a főiskolán tanultál? Ha van lehetőséged, sürgősen lépj előre, mert pár év múlva már nem leszel jó nekik.

Én kb. úgy jártam. 35 év felett már max. csoportvezetőnek vagy főkönyvelőnek kellesz. Az egyszerűbb feladatokat a pályakezdő is meg tudja tanulni. Mivel én nem csináltam még komplex könyvelést, és csoportvezető sem voltam, miután kitettek (megszűntek a lokációim) évekig voltam munkanélküli. Egy hirdetésre kb. több ezer jelentkező volt, s azt mondták a fejvadászok, hogy nem fognak behívni, mert tudják, hogy az én önéletrajzommal nem érném be a pályakezdő fizetéssel, pályázzak senior állást. Ott meg szintén nem álltak velem szóba a fent említett okokból. Szóval én beleöltem 15 évet ebbe a dologba az életemből, és egy nagy zsákutca az egész. Iszonyú túltermelés van belőle,minden második ember pénzügyet tanult. Én mindenkit óva intek, hogy erre a pályára lépjen.

2015. márc. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:

betanított munkás nettó 94e-ért.


Igen ki, mert mikor át kell pakolni kézi erővel 300+ gépet, gépenként 250-300kg! Na ezért ez a fizetés kevés!

2015. márc. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
91%
IT projektmenedzser egy multinál bruttó 300ért. Igen, kizsákmányolva érzem magam, keresem is az új helyet.
2015. márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

"betanított munkás nettó 94e-ért.


Igen ki, mert mikor át kell pakolni kézi erővel 300+ gépet, gépenként 250-300kg! Na ezért ez a fizetés kevés!"


Egy mekis melós 70 rongyot se kap a munkájáéért. És az se egy könnyű meló. Csak egy példa.

2015. márc. 12. 19:35
 10/50 anonim ***** válasza:
74%

Kereskedelemben dolgozom, atlag 450 netto. Nem erzem magam kizsakmanyolva.

29F

2015. márc. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!