Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Multi céghez vagy inkább egy...

Multi céghez vagy inkább egy közepes, kis méretű céghez érdemes elmenni dolgozni?

Figyelt kérdés

2017. dec. 15. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Én a nagy, közepes kismultik mellett teszem le a voksom.
2017. dec. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
20%
Egyikhez se érdemes. Én nem dolgozom, anyám tart el jelenleg. Ezzel a magatartással is a munkabérek növekedését szolgálom, mivel én nem vállalom annyiért a munkát amennyit idehaza fizetnek, ez afféle csendes tiltakozás is a részemről.
2017. dec. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Attól függ, te mit szeretsz :)

Engem világéletemben a KKV-khoz húzott a szívem, sokkal szívesebben dolgoztam egy kisebb vállalkozásnál, mint multinál. Ez utóbbi nekem túl személytelen volt.

2017. dec. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

KKV-tól mentsen az isten.

Lehet szidni a multit, de a multi kifizet, elmehetsz szabira, elmehetsz táppénzre, nem dolgoztat puszira, fizet utánad járulékot és még sorolhatnám. Mindent, amit a KKV-k tipikusan nem tesznek meg.

2017. dec. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Soha többé nem mennék KKV-hoz. Most olyan helyen dolgozom, ahol 600 ember van. Soha nincs szemétkedés a szabadságokkal, a fizetés pontosan jön mindig, rugalmasak, normálisak. Na igaz, hogy nem egy Adócsaló Vállalkozó Józsi putrija, hanem egy hazai viszonylatban nagyvállalat.
2017. dec. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Csak multi. A Jóska és Maris Bt-ktől mentsen meg az isten. Magasabb és bejelentett fizu, cafetéria, bónuszok, egyértelmű HR-folyamatok, plusz karrier.
2017. dec. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

"nem dolgoztat puszira"


Ez azért cáfolnám, de a többivel egyetértek.

Szerintem KKV-ból is lehet fogni normálisat, de ez a ritkább.

2017. dec. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Én ahány multinál dolgoztam eddig (3 az elmúlt 10 évben) soha sehol nem volt olyan, hogy bárkit köteleztek volna arra, hogy túllépje a heti 40 óráját. Sőt, sokkal inkább a kevesebb a jellemző sok sok sok kávé és pletykaszünettel.

Maximum aki nagyon lazára engedte magát az nem lett előléptetve, ennyi.

2017. dec. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2017. dec. 16. 09:40
 10/12 Estádio de Felchút ***** válasza:
39%
Multi! Magyar céghez soha. Sem állami vízfejhez, sem mutyi kkv-hoz.
2017. dec. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!