Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akik nem...

Vannak itt olyanok akik nem csak hamis álitásokat feltételeznek a Bineáris Opcióról és tudja is csinálni?

Figyelt kérdés
Mert csak olyan kommenteket kapok az ilyen kérdésekre hogy PL:Gyere vissza ha legatyásodtál meg ilyenek. De tudom hogy ezt meg lehet tanulni meg oktásra is lehet menni az Androhoz csak viszont elég dárága és nekem arra nincs pénzem. Szóval ha ki segitenétek oktató anyaggal vagy valamivel annak nagyon megköszönném. Mert egy ideje foglalkozok már ezzel de igy csak az interneten kóvályágok össze vissza és nem tudok miből tanulni, igy is sok dolgot a Forex Kereskedésben tanulmányoztam és az opciózásnál próbáltam játszani az idővel és volt ugy hogy nyertem is élesben és azt rögvest ki utaltam vissza és fizetett az Iq Option bróker ugy hogy senki ne mondja nekem hogy kamu mert tudom hogy ez igaz. Nem hiába vannak rá oktatások meg Bróker cégek meg amugy is tök lögikátlan lenne az egész. Csak kellene egy kis segitség hogy tudjak miből tanulni egy kicsit valamilyen szinten tisztába vagyok az olyan dolgokkal hogy Teknikai elemzés, Fundamentális, Indikátorok, alakzatok meg ilyenek. Csak segiteni hogy tudjak fejlődni? Ez itt a nagy lehetőség a függetlenséghez csak sajnos ahoz valamiből tanulni is kéne.

2017. dec. 18. 15:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
46%

Biztosan kapok én is egy lepontozást de nem számít. Tudom hogy működik a dolog és hogy fizetnek rendesen stb. Viszont egy fontos tényező ebben a szerencse és szerintem sokan (akik még nem tőzsdéztek) ezt az egyet tudják is. Persze lehet az esélyeken javítani kockázatkezeléssel.

A youtube-on sok videósorozatot találsz magyarul is a témában.

2017. dec. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%

Ne fáradj vele, jövőre betiltják az egész EU-ban, mert túl sok ügyfél bukik.

[link]

2017. dec. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szervusz,


Az opciós kereskedés a tőzsdei kereskedések csúcsa. Nem igazán csinálja más a profikon kívül. Eléggé nagy tudás kell hozzá, sok gyakorlat, és ami a legfontosabb, tapasztalat. Ezek nélkül én meglátásom szerint nem nagyon van értelme az opciózáshoz hozzányúlni. Az egyetlen olyan formája a tőzsdézésnek, amely valóban brutális hozamokat tud produkálni, és ugyanakkor viszonylag alacsony a kockázati szintje. Viszont cserébe talán az egyik legbonyolultabb kereskedési forma, mivel rendkívül összetett a mögötte lévő matematika.


A bináris opció éppen annyira szörnyű, mint amennyire jó maga az opciós kereskedés. Végeredményben a valódi opciós kereskedéshez annyi köze van, hogy itt is az "irányt" határozod meg. Bár mondjuk most megköveznének az opciós kereskedők, mert azért az opciózásnak ez a legprimitívebb formája.


A bináris egyébként halvány lila gőze sincs senkinek, hogy honnan jött, vagy mi köze van hozzá. Ha max nem annyi, hogy 2 esélyes a dolog, fej vagy írás, nyersz vagy nem, eltalálod vagy sem.


És most akkor mielőtt belemerülnénk a nyers matematikába néhány gondolat még:


#"De tudom hogy ezt meg lehet tanulni meg oktásra is lehet menni az Androhoz csak viszont elég dárága és nekem arra nincs pénzem."


Először is, ha nincs pénzed oktatásra, akkor honnan van pénzed opciózásra? Kicsit ellentmondásos. Konyhapénzből tőzsdézve tuti bukás a végeredmény.

Másodsorban pedig a bináris opciózás annyira egy buta kereskedési típus, hogy semmi tanulnivaló nincs rajta. Mit szeretnél hallani az oktatáson? Hogyan kell megnyomni a put gombot?


# "Nem hiába vannak rá oktatások meg Bróker cégek meg amugy is tök lögikátlan lenne az egész."


Attól, hogy létezik rá oktatás, még nem jelenti, hogy működik is. A brókerek nem azért tanítanak a kereskedés fortélyaira, mert olyan jó szívűek, hanem azért mert a kereskedőkből élnek. A céljuk nem az, hogy te nyerj, hanem az, hogy lassan bukj. Mivel, ha van sikerélményed, akkor ha lassan darálod le a számlád, akkor a sikerélmény miatt újra és újra befizetsz. Ők ebből élnek, nem fogja megérni nekik az, hogy mindenki odamegy, 2 nap alatt ledarálják a számlájukat aztán viszont látásra többet nem jön vissza.


Soha nem fogják neked megmutatni a szent grállt, mert olyan nem létezik. Senki nem tudja, hogy merre fog elmozdulni a piac a következő pillanatban. Mindenki csak tippel. Aztán van aki ügyesebben tippel, mint más.


# "Ez itt a nagy lehetőség a függetlenséghez csak sajnos ahoz valamiből tanulni is kéne."


A függetlenséged megalapozásához jó kiindulópont a tanulás, de nem csak tanulni kell, hanem néha gondolkodni is. Minden tudásod megvan ahhoz, hogy belásd a bináris opciózás átverés. Azért akarod annyira megtanulni és azért látod benne az anyagi függetlenséget, mert ezt akarják veled elhitetni, hogy anyagilag független lehetsz általa, hogy ez tök könnyű és itt mindenki nyer, aki ismeri a trükköt.


Csakhogy van a világon egy olyan törvényszerűség, amit nem lehet megszegni. Ez pedig a matematika. A matematika világunk egy olyan leíró nyelve, amely mondhatni univerzális. És ami a legsajnálatosabb, hogy nem hazudik.


Ennek egyik válfaja a statisztika, amely az esélyekről szól. Az esélyben benne van mindig az, hogy kapsz 1% esélyt arra, hogy te legyél a kivétel, viszont a tény akkor is tény marad, hogy ez nem kapod meg örökre, csak nagyon rövid időre. És itt ette meg a rákfene. Ha nem tudod, hogy mikor kapod meg az 1% esélyt arra, hogy nagyot nyerj, akkor igazából felesleges szembe menned a matematikával. Ezt a szembefordulást hívjuk kockázatvállalásnak.


És akkor nézzük a bináris opciók mögött meghúzódó matematikai átverést:


Először is ismerni kell a moneymanagement vagyis tőke vezetést. A profi trakerek nem azért keresik magukat szénné a tőzsdén, mert tuti beszállóik vannak és mindig tudják merre fog menni a piac. Hanem azért, mert tökéletes MM -jük van, és tökéletes kockázatkezelési technikájuk.


A legáltalánosabb kockázatkezelési technika, ami az interneten is el van terjedve, hogy 1 kockázati egységre minimum 1 haszon jusson. Ennél már eggyel "vérprofibb" megközelítés, amikor azt mondjuk, hogy 1 kockázati egységre, minimum 2 haszon egység jusson. Ennek értelmében:


ha 10 alkalomból 6-szor buksz, de 4-szer nyersz, akkor is pluszban vagy. ((4x2) + (6x(-1) = 8 + (-6) = +2)


Ha ennél rosszabb a statisztikád, akkor hosszútávon bármit teszel mindenképpen veszítesz.


Ehhez hozzájön a tőkeveszteség ledolgozásának a számítása is. 1% veszteségért soha nem 1%-ot kell "nyerned", hanem annál többet. 10% veszteségnél már 11% nyereség kell, hogy ugyan ott tarts, ahol elkezdted. -30% -nál már +42%-ot kell teljesítened, ami 12%-os különbség. Voltaképpen mondhatjuk azt is, hogyha a tőkemendzsmented rossz és veszteségesen menedzseled a számlád, e miatt kerültél -30%-os veszteségbe, akkor a 30% veszteség ledolgozása mellett, 12% "lehetséges" profitot ki kell még fizetned, csak azért hogy nullán legyél. Holott, ha jó lett volna a tőkemendzsmented, akkor azt a 12%-ot profitba eltehetted volna. De nem, te szereted magad szivatni.


Kifejezhetjük ezt úgy is, hogy ahhoz, hogy a -30%-os veszteséget behozd, ahhoz a stratégiádnak 12%-al jobban kell teljesítenie. Tehát ha te egy 50-50% -os stratégiát használsz, akkor máris hátrányba kerülsz, mert kényszerűen 62%-os találati arányt kell elérned, hogy pénzednél legyél.


Belátható, hogy ez így lehetetlen.


Nah, akkor ez a bináris opciók fényében nézzük csak meg, mit kínál nekünk? Először is, a deal az, hogy tippeld meg, hogy a következő 1 perc-, 1 óra-, 1 napos (ki mit szeret) időszakban, magasabb lesz e az árfolyam, vagy alacsonyabb.


Belátható ez egy tisztán 50-50% os esélyű játék. Ebben az esetben teljesen felesleges bármiféle technikai vagy fundamentális "analízis", ugyanis a következő gyertya kialakulásának semmi köze nincsen ahhoz, hogy a múltban mi történt. Legalább is annyira kicsi, hogy teljesen elenyészik. Ez persze az 1 napos gyertyánál talán már kicsit érezhetőbb, de 1percnél 100% biztos lehetsz benne, hogy nincs semmi relevanciája a múltbéli mozgásnak.


Nah ezek után nézzük mit ajáln még. Ahha, 90% feletti kifizetést egyik sem ad. Vagyis azt mondja, hogy mondjuk az EURUSD páron, ha bármelyik irányba teszel 100$-t, akkor csak 72%-ot vagyis 72$-t fizetnek ki, ha nyersz. Ellenben 100$-t, vagyis 100%-ot buksz, ha veszítesz. Tehát milyen ennek a hozam/kockázat aránya?


0,72:1


Emlékezz csak, mit írtam fentebb, a profik mitől sikeresek? Attól, hogy a hozam/kockázatuk 2:1 arányú. Látod már hol az átverés?


Emlékszel mit írtam a megfelelő money managementről? Ha rossz, akkor biztosan bukni fogsz. Számolj kicsit:


Van 1000$-od, és 50%-ban nyersz, 50%-ban veszítesz. Tehát lejátszol 10 tippet:


5 alkalommal nyertél: 5x72$ (360$)

5 alkalommal vesztettél: 5x -100$ (500$)


Összességében -140$ profitot termeltél, vagyis a tőkéd mára már csak 860$


Oké, ha így folytatod, hány nap kell, hogy ledaráld a tőkéd?


1000/140 = 7,14


Azaz kicsivel több mint 1 hét alatt ledarálhatod a számlád, ha minden nap csak 50%-ban találod el a jó irányt.


Persze mondhatod, hogy "Jó, de nem minden nap ilyen rossz a helyzet, van amikor eltalálom 9x"


Tökéletesen igazad van, viszont lesz olyan nap, amikor nem találod el 9x, és nem ez a legnagyobb probléma, hogy lesz e ilyen napod vagy sem. Hanem az, amit fentebb már írtam a teljesítményről. Ha 10%-át elbukod a tőkédnek 11%-ot kell teljesítened, ha elbukod 30%-át akkor 42%-ot, és így tovább. Minél többet buksz, annál többet kell nyerned a következő nap. Így belátható, hogy az első bukó nap után minden nap egyre többet és többet kell teljesítened, míg eljutsz oda, hogy már úgy ülsz le, hogy "Ma vagy 10-et nyerek, vagy vége a számlámnak".


És ez tudod soha nem fog összejönni, mert ott a pszicho, ott a lélektana az egésznek. Nem fogod megkötni a jó tradet, csak reménykedni fogsz, és hibázol, többet fogsz hibázni, mint amikor még meg volt 1000$-od.


-------------


Ez a nagy átverés a bináris opció mögött, ezért nem fog rajta nyerni soha senki. Nem lehet ráépíteni semmilyen tőkemenedzsmentet, innentől kezdve szerencsejáték. Nem több egy egyszerű kocsmai játékgépnél. Lehet akármilyen szuperkirály 90%-ban nyerő stratégiád. Semmit nem számít, ha nem 100% -ban nyerő stratégiád van (ami nem létezik), akkor a nyerő stratégiáddal csak egyetlen 1 dolgot fogsz elérni:


Nem 1 hét alatt veszted el a pénzed, hanem 1 hónap, 1 félév, vagy 1 év alatt. De a végeredménye mindig ugyan az lesz.


-------------


Utolsó gondolatként azért hozzátenném mégegyszer kiemelve, hogy a bináris opciózást ne keverjük össze a tőzsdei opciózással. Ég és föld a kettő.

2018. jan. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Utolsóhoz: Szép hosszú gondolatot írtál, de tartalmi dolog tulajdonképpen nincs benne. Megint egy kívülálló ember, irreleváns hozzászólása, aki azt hiszi mindent tud. Az amiket leírtál, kb a te és hasonló emberek fejében van...akik meg normális helyről tanulják a binary-t, azok meg tudják mi tanulni való van benne. :) Ez a: "mégis mi tanulni való lenne benne, hogy eldöntsd melyik gombot nyomd meg" hozzá szólásod meg nagyon primitív.


A tanulni való ebben, a gyertya analízis, ami igenis sok információt közöl a kereskedőnek, a profi kereskedőnek meg pláne. Közli az emberek döntéseit, és ehhez használva a pszichológiát, plusz a tapasztalatot meg lehet mondani előre merre fog menni az érték. Sok ismerősöm van aki 100%-os nyerési aránnyal kereskedik (az enyém jelenleg 80-90%), tény, tanulták is jó ideig, és nem, nem azt, hogy le tudjanak nyomni egy gombot.


Amit viszont baromira nem értettem a hozzászólásodban (nem mindent olvastam el sorry): Hogy ha vkinek 90%-os a nyerési aránya, hogy lenne már vesztes végeredményben? :D ez maximum úgy lehetséges, ha folyamat növeli a kereskedéseit - amit a tanultak nem tesznek - és a 10%-ban nagyobbat veszít. Ha fix összeggel kereskedik, és 90%-os a nyerési aránya, akkor valamit nagyon rosszul matekoztál barátom.


"Lesz olyan nap, amikor nem találod el 9szer" Nem, nem lesz, mert 2szer veszítesz egymás után és megállsz aznap. Ilyen egyszerű.

2018. jan. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
53%

# "Megint egy kívülálló ember, irreleváns hozzászólása, aki azt hiszi mindent tud. "


Nos, kívülálló azét nem vagyok, de azt elismerem, hogy nem vagyok mindent tudó. Bár ezt soha nem is állítottam.


# "Az amiket leírtál, kb a te és hasonló emberek fejében van...akik meg normális helyről tanulják a binary-t, azok meg tudják mi tanulni való van benne."


Én is hallgattam már oktató videókat és magam is kipróbáltam a binaryopciózást. Szóval van tapasztalatom erről az oldalról is. Ugyanakkor a tapasztalatom lényegi része onnan jön, hogy már több mint 3 éve forexezek. És ez idő alatt belekóstoltam a részvénykereskedésbe és magába az opciózásba is, több kisebb sikerrel.


Nem alkotok véleményt olyanról, amiről nincs tapasztalatom.


# "A tanulni való ebben, a gyertya analízis, ami igenis sok információt közöl a kereskedőnek, a profi kereskedőnek meg pláne. "


Abban igazad van, hogy a chart analízis sok információt ad egy kezdőnek, de egy profi ezen csak jót mosolyog. A gyertyák múlt beli alakulása egyáltalán nem releváns a jövőbeni gyertya alakulásokra vonatkozóan. A múlt beli események csupán csak lehetőséget esetleg néhány pár %-ot adnak hozzá a "találati esélyhez". Így tudja egy profi 50:50 %-ról feltornázni a találati arányát esetleg 51:49 %-ra.


Az, hogy rövid távon ez felmegy 70-80%-ra semmit nem jelent hosszú távon. És ugye nem 2 nap alatt akarsz meggazdagodni?


Ahogy azt korábban is leírtam, nem azon nyer egy profi kereskedő, hogy mekkora a találati aránya, hanem azon, hogyha eltalálja, akkor 4x annyit keres, mint amennyit veszít akkor, amikor nem találja el.


A binary option-nál pont ezt a menedzsmentet húzzák ki a kereskedő lába alól. Lehet, hogy rövid távon te 100%-os teljesítményt nyújtasz, de ne éld bele magad, hogy akkor ez örökké így is lesz.


És ahhoz, hogy veszteségessé válj, nem kell 100%-ban veszítened, elég csak 50-60%-ban.


# "Hogy ha vkinek 90%-os a nyerési aránya, hogy lenne már vesztes végeredményben?"


Valóban túloztam kicsit, ahogy te is a " Sok ismerősöm van aki 100%-os nyerési aránnyal kereskedik " kijelentéseddel :)


Ilyen nem létezik, ha létezne, akkor nem binary opciókon szenvednének, hanem 1perces charton forexeznének és tőkéjüket naponta dupláznák, mivel ott a RR-t kihozhatnák 1:2 de akár 1:100 -hoz arányban is.


De ilyen nincsen ugye, így értelemszerűen minden ilyen duma csak kamu. Hosszú távon pedig abszolút veszteséges. És senki nem tudta még bizonyítani ennek ellenkezőjét.


Nekem tudod, többet mond az, hogy minden profi kereskedő messze elkerüli a binary opciózást :)


# "Nem, nem lesz, mert 2szer veszítesz egymás után és megállsz aznap. Ilyen egyszerű."


Ez aztán a stratégia. WoW


És mond meg nekem, mi a különbség a között, hogy egy nap alatt buksz el 10 próbálkozást, vagy ezt elnyújtod 5 napon keresztül napi 2 bukóval? :)


Megmondom neked őszintén, utóbbi sokkal jobban kikészíti az idegrendszert, mint ha ezt egyszerre buknád be.


És tudod miért van ez így? Azért, mert nincsen hatással egyik nap eredménye a következő nap eredményére. Sem pozitív sem negatív formában. Ahogyan két egymást követő tradenek sincs hatása egymásra vetítve.


# Trükkös statisztika


Tudod nekünk egyetemen a matekatanárunk feldobta azt a kis házifeladatot, hogy mindenki menjen haza és dobja fel a pénzérmét 200 alkalommal, és írja le, hogy fej vagy írás lett e. 1 hetet kapott rá mindenki. Természetesen minden diák beadta a feladatot, egy kis lapra vezettük. A tanár sorra dobálta ki a feladatokat. Ránézett és 2 másodperc alatt rámondta: "Csaltál", "Ez sem jó", "Ez sem jó".


Nem igazán értettük, hogy honnan tudja, hogy ki csalt és ki nem? Végül pedig 100%-ban eltalálta, hogy kik voltak, akik tényleg végigcsinálták a kísérletet.


Persze a végén megmondta, hogy mi a trükk. Egy kétszázas sorozatban törvényszerűen több mint 98% az esélye, hogy lesz egy extrém sorozat. Ez 200 feldobás esetén 10 - 15 egymást követő fej vagy egymást követő írás kell, hogy legyen.


Ám az emberi elme nem így működik. Minden diák, akik csak hasraütve húzgálták a vonalat, azok mind 5-6 fej vagy írás után átváltottak a másik oldalra. Ugyanis nem tudták elképzelni azt, hogy 5-6 nál lenne több egymást követő fej vagy egymást követő írás.


Ennek pedig a magyarázata az, hogy két egymást követő dobásnak nincs releváns hatása egymásra. Ez oly annyira igaz, hogy egy kísérlet során, ahol 1milliószor dobták fel az érmét olyan extrém hosszú sorozat jelent meg, ahol egymás után 1000 alkalommal volt fej. Ezzel bizonyítva, hogy két dobásnak nincs relaváns hatása egymásra. A pénzérme nem tudja, hogy már 999 -szer fej volt, akkor most ideje lenne egy írásnak.


Pedig a teljes képet tekintve továbbra is 50-50% volt a fej / írás aránya.


És ugyan ez a helyzet a te esetedben is. 1 perces, 5 perces de még 1 órás charton is, abszolút pénzérme feldobásos a szitu. Nem tudod megjósolni a jövőt. És ha már ilyen gondolatokkal ringatod magad téveszmékbe, hogy "meg lehet mondani előre merre fog menni az érték.", akkor óriásit fogsz bukni.


Soha egyetlen valamire való sikeres tőzsdei profi sem ejtett ki soha olyat a száján, hogy "előre meg lehet modani merre fog menni a piac". Mert nem lehet megmondani, még tapasztalattal sem.


Megmondom miért. Mert, ha még meg is mondod, hogy merre fog menni a piac, soha nem tudhatod, hogy mikor fog félúton megállni, és ellened fordulni. Ennyire egyszerű...

2018. jan. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Megint egy hosszú és unalmas írás tőled. Jó ha forexezel, maradj is ott, és inkább azt csináld. A bináris kereskedést meg hagyd rám. Nem, nem túloztam a kijelentésemmel, binary-t fél évig legalább gyakorolni kell demo számlán, majd szintén ennyi ideig, éles számlán. Igen, ki lehet hozni 90%-os nyerési arányt, az, hogy neked nem jött össze, egyéni tapasztalat és vélemény, de akkor sem releváns. Azért mert neked nem sikerül, másnak össze jöhet ám. :)

Kitartás+gyakorlás+tanulás=siker

Ha ennyit matekoztál, akkor remélem ezt az egyenletet megérted.


"Én is hallgattam már oktató videókat és magam is kipróbáltam a binaryopciózást. Szóval van tapasztalatom erről az oldalról is." Úgy tűnik, még sincs. Az, hogy meghallgattál pár Youtube videót, az nem tanulást jelent. Főleg, hogy 99%-uk csaló, és affiliate linkekkel látják el a videóikat. Viszont nem hibáztatlak, majdnem otthagytam én is a binary-t, mert nem találtam működő stratégiát és normális oktatót.


"Abban igazad van, hogy a chart analízis sok információt ad egy kezdőnek, de egy profi ezen csak jót mosolyog. A gyertyák múlt beli alakulása egyáltalán nem releváns a jövőbeni gyertya alakulásokra vonatkozóan"


Lol, magyarázhatod, ezt csinálom már majdnem egy éve, és működik :D TE nem vagy véletlen egy "a föld lapos" facebook csoport tagja is? :D


Ugyanis, forex-ben is kedves barátom, ha annyira komoly kereskedő vagy, tudhatnád hogy a pszichológia nagyon is részt vesz az érték alakulásában, mivel emberek döntéseit mutatja. Ha ezt megérted, akkor meg tudod jósolni előre, ugyanis az ember mindig ugyan úgy gondolkodik ha pénzről van szó.


"És ugyan ez a helyzet a te esetedben is. 1 perces, 5 perces de még 1 órás charton is, abszolút pénzérme feldobásos a szitu. Nem tudod megjósolni a jövőt. És ha már ilyen gondolatokkal ringatod magad téveszmékbe, hogy "meg lehet mondani előre merre fog menni az érték.", akkor óriásit fogsz bukni. "


Köszi, miattam ne aggódj, remekül megy, és jó kereskedő vagyok, mert be tudom tartani a szabályokat, amikkel dolgozom. Bukni ezen az ostoba emberek tudnak, akik nem figyelnek a jelekre és szerencsejátékot játszanak.


Egyébként, nem pár napja van 90% nyerési arányom, ha már kitértél rá :)



"Ennek pedig a magyarázata az, hogy két egymást követő dobásnak nincs releváns hatása egymásra.."


Értem a logikádat, és hogy hova szeretnél eljutni, de nem releváns egy kockát összehasonlítani, vagy épp a rulettet, a piac alakulásával.

A piacban van logika, amit meg lehet érteni. Bár nem mindenkinek sikerül.


Maradj csak a forex-nél, sok sikert kívánok neked, én meg csinálom a binary-t, további sikerekkel, ha tetszik, ha nem :)


Bebizonyítani meg be tudnám, akár élő kereskedői videót is össze tudnék neked dobni, kifejtett magyarázattal, de ezen nem fogok fáradozni sorry. További szép napot!

2018. jan. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

15-öshöz Még valami, ezt később olvastam el, kicsit siettem az imént:


"Nem, nem lesz, mert 2szer veszítesz egymás után és megállsz aznap. Ilyen egyszerű."


Ez aztán a stratégia. WoW


És mond meg nekem, mi a különbség a között, hogy egy nap alatt buksz el 10 próbálkozást, vagy ezt elnyújtod 5 napon keresztül napi 2 bukóval? :) "


Az a különbség, ha már magadtól nem jöttél rá, hogy ha elbuksz egy adott nap 2-őt, és meg tudsz állni, akkor nem próbálod a veszteségeid fejvesztve visszanyerni, újabb veszteségeket generálva. Ugyanis amikor az ember bepánikol, az infókban sem tud olvasni. Ilyenkor szokott kezdőknél előfordulni, hogy 1 nap alatt bukják el az összes pénzüket.


Milyen érdekes egyébként, hogy nagy forexes ember vagy, aki 3 éve kereskedik, de semmit se tudsz az emberi viselkedésről és pszichológiáról, hogy hogyan kell az érzelmeket kontrollálni kereskedés közben.


"Nos, kívülálló azét nem vagyok, de azt elismerem, hogy nem vagyok mindent tudó. Bár ezt soha nem is állítottam. "


Az írásod alapján pedig de, azt hiszed mindent tudó vagy. A leghosszabb hozzászólások a tieid, jól kifejtve miért nem működik egy adott rendszer, fel sem merülve benned, hogy lehet csak te nem értetted meg. Programozó nem akarsz lenni esetleg? Állítólag azt is 3 nap alatt tanulják meg az emberek :D Na szia!

2018. jan. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

# "Megint egy hosszú és unalmas írás tőled."


Bocs, hogy kifejtettem azt, hogy miért gondolom, hogy a bináris opció egy rossz üzlet. Szerintem véleményemet kellő képpen alátámasztottam érvekkel.


Persze, nyilván egyszerűbb lett volna, ha csak annyit írok, hogy "Ne csináld mert szar"...


Ebből aztán sokan tanultak volna...


Ezzel ellentétben a te véleményedet annyival támasztottad alá, hogy a haverod 100% nyerő :D


Ez az érvelés olyan, mintha azt mondanám, hogy a bináris opció azért jó, mert az unokatesóm már látott olyat, aki evett rántotthúst. És akkor ezzel igazoltam, hogy ez a nyerő biznisz.


# "Köszi, miattam ne aggódj"


Félreértettél, én nem aggódom senki miatt sem. Úgy gondolom, hogy felnőtt emberek (is) olvassák a fórumot, szóval el tudják dönteni, hogy mi a jó nekik (vagy nem). Én a topic nyitó kérdésre válaszoltam ismereteim fényében. Amennyire tudtam, próbáltam objektív lenni hozzászólásomban, és úgy gondolom, hogy ez sikerült is.


# "Az írásod alapján pedig de, azt hiszed mindent tudó vagy. "


Tudod ez a top 10 érvelési hiba egyike. Kijelentesz egy állítást, amit soha senki nem tett, majd azt letagadod, ezzel bizonyítva, hogy neked van igazad :)


Tudod mit? Neked van igazad, nem vagyok mindent tudó :)


# " Programozó nem akarsz lenni esetleg?"


Programozó vagyok ^_^ :P

2018. jan. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Ezzel ellentétben a te véleményedet annyival támasztottad alá, hogy a haverod 100% nyerő :D "


Na hát, ha ennyit szűrtél ki azokból, amiket leírtam, akkor gratulálok :D :D


A programozás résznél is, a lényeget nem értetted meg, azt, hogy nem 3 nap alatt tanulja meg az ember, ugyan úgy, ahogy a binary-t sem. Ha tényleg programozó vagy, tudhatod, hogy nem minden ember tudja elsajátítani.


Kiszálltam az információ cseréből, mert vannak emberek, mint pl te is, akik olyanok mint a teli teáscsésze. Amibe már nem lehet önteni, érted a metaforát? :)


Annyit még bátran felajánlok, hogy keress meg nyugodtan privátban, gép előtt össze mérhetjük, hogy mit is tudsz a bináris kereskedésről, és én mit. Be is tudom neked bizonyítani, mennyire nem értesz hozzá :) További Szép Napot! :)

2018. jan. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!