Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi az alábbi számlának a...

Mi az alábbi számlának a formális neve?

Figyelt kérdés

Dolgoztam egy kft-nek és kérik hogy nyújtsam be a számlát a munkámról.

Mi ennek a számlának a neve?



2017. dec. 19. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Az elvégzett munkákról szóló számlák tetején a SZÁMLA szó szokott szerepelni, tehát attól tartok, hogy te a számla szót keresed.
2017. dec. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem olyan egyszerű mint te leírod. Adtál már ki úgy a nav álltal ellenőrizhető számlát a munkádról hogy nem vagy vállalkozó?

Mert nem vagyok vállalkozó és számlát kérnek.

Annyit megtudtam hogy igen adhatok ki sorozatszámos számlát melynek a sorozatszámát a nav adja vagy annak kell jelentenem, viszont soha nem volt ilyenre szükségem. Egy biztos jelenleg 150 számla nevű számla fajta van forgalomba melyek tartalmilag térnek el. És nekem az egyik kell a meghatározását nem írják rá azt hozzá mondják és a kérdésemben a számla szót tudtam hogy szerepel de hogy nevezik azt a számlát amire csak számla van ráírva de alábbi megkülömböztető nevet viseli amit írottan nem tartalmazz: kézzel írott áfá-s számla. Kézzel írott áfa nélküli számla, kézzel írott számla, számla kiadási pénzbizonylattal, kifizetési számla, befizetési számla. Utána néztem csak a számla szó van mindegyikre felírva a fajta a formális neve nincs. Leegyszerűsíthetnék hogy a közember is megértse...

2017. dec. 19. 17:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen jogcímen dolgoztál nekik?
2017. dec. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!