Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nemzetközi ajánlott levelet...

Nemzetközi ajánlott levelet nyomon lehet követni a posta oldalán?

Figyelt kérdés
Ausztriába szeretnék egy kisebb dolgot küldeni ami még bőven belefér a 2kg os levél súlyhatárába. Ajánlottan adnám fel, viszont arra nem találtam infót, hogy lehet-e majd követni a neten az útját. Annyit írtak, hogy a nemzetközi EMS-hez van követés de ahogy én küldeném az csak ajánlott + elsőbbségi tehát nem EMS. Először küldök így ezért kérdezem. Köszönöm előre is!
2017. dec. 23. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehetni lehet, de pontos állomásokat mutat, tehát ilyen státuszokra számíthatsz: küldemény átvétele, célországba elküldve, célországba megérkezett, sikeres kézbesítés. Ezekhez percre pontos időpontot ad meg, de többre ne számíts. Komolyabb futárcégek, pl. FedEx szokták részletesebben, úgymint hogy melyik város melyik logisztikai üzemén haladt keresztül a küldemény.

Illetve célországtól függően az is működhet, hogy az ajánlott levélhez kapott ragszámot a célország postai nyomkövető oldalán tudod figyelni. Például a japán posta weboldala ad erre lehetőséget. De Ausztria vonatkozásában nem tudom. Oda még nem postáztam.

2017. dec. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*de NEM pontos állomásokat mutat
2017. dec. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm
2017. dec. 24. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!