Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az emberek miért mosolyognak...

Az emberek miért mosolyognak amikor meghallják hogy nekem az az életcélom hogy nagytőkés legyek, ultra magas életszínvonallal?

Figyelt kérdés

Miért mosolyognivaló való ez? Csak az a "normál" életcél hogy család, gyerekzsivaj meg nagy autó és ház?


Nekem komolyabb céljaim vannak, én irányítani szeretnék egy nagyobb céget, több száz emberrel, rohadt jól akarok élni és ezt egyáltalán nem szégyellem.


Igenis a jólét legyen a vonzó, ne pedig a "tisztes" szegénység legyen a mintha.


A szegénységben semmi jó nincs, a legjobb az ha megszabadulunk tőle.


2017. dec. 25. 12:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Mert ez keveseknek sikerül. Olyan, mintha azt mondanád, hogy Oscar-díjas színész akarsz lenni, vagy olimpiai bajnok. Ez persze nem jelenti azt, hogy nem fog sikerülni. Ha ez a célod, tanulj és dolgozz, hogy sikerüljön! Aztán hogy tényleg boldoggá tesz-e, ha sikerül... Majd meglátod.
2017. dec. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Azért mert elég vicces ezt egy zsíros hajú, igénytelen megjelenésű alkoholista huszonéves lumpertől hallani.
2017. dec. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%

Pont most, amikor már a dolgozók diktálnak, és a tőkéseknek leáldozott:

[link]

2017. dec. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Azért Balázska, mert spiccesek lesznek a piaszagtól, ami körül leng téged és az égett burgerszagon is áthatol...
2017. dec. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
Rajtam is mindenki mosolygott, amikor azt mondtam, hogy saját vállalkozást akarok. Most már nem mosolyognak, mert minden segítség nélkül megvalósítottam.
2017. dec. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
És milyen lépéseket tettél eddig a célod felé? Mert ha látom, hogy dolgozol rajta, az tiszteletreméltó, de ha csak vakarod a tököd és álmodozol, azzal nem mész sokra.
2017. dec. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

@ 13:25


Szerinted mit tett érte?

Ausztriába tengődik segélyen, évek óta tervezi a Budapestre költözést, csak nem kapna olyan munkát amiből egy albérletet fenn tudna tartani a szerencsétlen.

2017. dec. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
ja hogy ez a séfcsávó? pedig úgy reméltem, hogy egyszer összeszedi magát...
2017. dec. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Na majd az új szélsőjobbos miniszterelnökük jól hazapaterolja.. megmondta, hogy leépíti az élősködőknek kedvező szociális államot és elveszi a segííjeket :))
2017. dec. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Teljesen megértelek. Engem is kiröhögnek mikor elmondom az életcélomat. Pedig Te és az én életcélom reális és közel ugyanolyan valószínűségű.


Az életcélom az hogy a Föld nagykövete legyek a Marson. Ezen kívül nekem is komolyabb céljaim vannak (a Naprendszer irányítása, és több milliárdnyi ember és ürlény irányítása). Persze ezt most csak halkan gépelem, hogy a gonosz nagytőkések ne hallják. A legfőbb célom pedig az, hogy a gyakorira hülye kérdéseket írókat kifigurázzam.

2017. dec. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!