Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nem érkezett meg egy 5ezer...

Ha nem érkezett meg egy 5ezer forintos eszköz és nincs tracking number, de az eladó azt mondja, hogy biztosan megérkezett, vissza lehet követelni a pénzt?

Figyelt kérdés
lehet neki is igaza van, és mégis valahol elkallódott útközben, vagy lenyúlták, de nekem is, mert én meg nem kaptam meg. Vissza kaphatom a pénzem?

2017. dec. 28. 13:26
 1/5 anonim válasza:
Van ebayen valami opció hogy jelented hogy nem jött meg a csomag.
2017. dec. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs tracking number vissza fogod kapni a pénzt az ebay-től, de fontos hogy a 30 napos határidőn belül legyél.
2017. dec. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs tacking number, akkor ő sem tudhatja, hogy megérkezett-e vagy sem hozzád a csomag.

Maximum annyit tudhat, hogy az országban van (de ezt is csak következtetheti, ha amolyan göngyölegben adta fel több más tracking number-el rendelkező csomag mellett, így szokták).


Jelenteni kell, hogy nem jött meg, és nem jutottatok megállapodásra. Ennyi!

2017. dec. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
szinte minden oldalon KÖTELEZŐ tracking numbert adni. Ha az eladó nem adott akkor vissza kell kapnod a pénzt. Én akkor is visszakérem ha megjön mert ez a szabály, ő meg megszegte.
2017. dec. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Új vagyok, ez a "de fontos hogy a 30 napos határidőn belül legyél." ez mit takar?

onnantól, hogy letelik az "Estimated delivery" ?

2017. dec. 30. 01:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!