Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pénzgyűjtés kérdőívekkel?

Pénzgyűjtés kérdőívekkel?

Figyelt kérdés

Láttam ezt az oldalt facebookon hogy ajánlották egymásnak az olvasók:

[link]

Az érdekelne hogy használja-e valaki, esetleg tudtok-e más hasonlóan működő oldalt, és hogy megbízható-e?

Csak mert lakcímet is kér (az ingyenes termékminták kiszállítása miatt ha azt kérek), és azt nem adnám meg csak úgy bármilyen oldalnak.



2017. dec. 31. 16:14
1 2
 11/15 anonim válasza:
Kb 3 hetente küld valamit, és még arra is sokszor azt írja ki, hogy nem vagy a célcsoport tagja.
2018. jan. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyik korábbi válaszoló vagyok: én októberben regisztráltam, azóta 15 kérdőívet kaptam+a regisztráció=4,9 euró.
2018. jan. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Tehát 15 kérdőívvel kerestél tulajdonképpen 3,4 eurót október óta (mert ugye 1,5 eurót kaptál a regisztrációkor).

Ha forintosítjuk a 3,4 eurót, akkor az átváltás után marad talán 1000 ft? 15 kérdőívre? Hát ez azért sok mindent elmond. Jó, nem egy nagy munka kitöltenoi egy kérdőívet, de kb. nyugdíjas korára lesz ebből használható pénz:-) Ha 3 havi átlagra nézzük az 1.000 ft-ot, akkor egy év alatt 4 ezer ft környékén gyűlik össze. 10 év alatt már 40 ezer :D

Én inkább kihagyom és értelmes pénzkereset után nézek - de azért köszi az információt.

2018. jan. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Vagyis 3 hónap alatt kerestél 1500 forintot, hát ez tényleg remek... A havi internetszámládat sem fedezi amit arra költöttél hogy elérd ezt az oldalt.
2018. jan. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

szia

nem tudom mennyire aktuális még ez vagy érdekel e de én is fent vagyok az oldalon és igaz nem sokat de ha ügyes vagy és kiokoskodod össze tudsz vele szedni havi 5-10 ezer forintot

2019. febr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!