Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a jófogáson hirdetett automatizált bitcoin kereseti lehetőséggel kapcsolatban? Működik amit ott leírtak?

Figyelt kérdés

2018. jan. 4. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Nem lehet valahogy elszökni erről a bolygóról?
2018. jan. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olvastam azt a hirdetést.

Elméletben működhet, de ugyanaz érvényes rá mint magára a bitcoinra: megveszed s vagy működik vagy nem.

Nem tudom hogy arra gondolsz e amelyik garanciát is ad arra az esetre ha nem termelne elég pénzt, én elkérném annak a garanciának a feltételeit, stb.

És ha szóbeli fedezet nélküli garanciát ad, akkor úgy hagynám ott őket ahogy vannak.

2018. jan. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én ugyan nem látok jófogáson hirdetést, lehet csak a keresési kulcsszavaim rosszak, de elbírom képzelni, miről lehet szó...


én nemrég az invia world nevezetű hülyeségről szereztem tudomást ismeretségi körből. lehet te is erre gondolsz.

én nekem erről ugyanaz a véleményem, mint a kairos-ról volt anno.

köréhazudnak egy maszlagot, aminek a technikai hátterébe te nem látsz bele, csak azt mutatják meg, hogy termelődik a pénzed...


ők is például "bányászati mix-et adnak, szóval ez gondolom azt takarja, hogy mindenféle altcoint is bányásznak. ebből te honnan tudod, hogy miből bányásznak mennyit?

mert például a 10ezer euro-s csomagjuk ad 345 MH/s számítási teljesítményt, amivel bitcoint mondjuk egy év alatt sem fogsz 1 dollárnyit sem kibányászni, monero-ból meg zcash-ből viszont több ezer egységet naponta...most akkor miért éri meg ez bárkinek is?


te inkább odaadnád ezt a többezer zcash-t valakinek (3 hónap alatt mondjuk 240ezer), amit az eladási árán most 46 millió dollárt érhet 10ezer euro-ért, ha van egy brutális méretű bányászfarmod?


lehet hülyeséget írok, kíváncsi lennék olyanok véleményére, akik esetleg ebbe már benne vannak...de szerintem még az országban nincs elég ember...itt az oldalon se találtam még kérdést, de úgyis lesz...a kairos-ról is gyorsan lettek kérdések, amikor elkezdtek beleugrani az emberek...:D

2018. jan. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!