Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Olvasom, hogy a karácsonyi...

Olvasom, hogy a karácsonyi kézbesítetlen csomagokat hirdetik a Jófogáson, és a Vaterán, de nem találom. Hol kereshetem?

Figyelt kérdés
2018. jan. 12. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez szerintem elég bődületes lükeség: hol olvastad? Valami Blikk, Ripost vagy hasonló komoly cikkben? Van forrás, be tudod linkelni?


Már csak azért is sületlenség, mert ha nem tudnak egy csomagot kézbesíteni, akkor azt visszafordítják a feladónak.

2018. jan. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ripost.
2018. jan. 12. 11:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ráhibáztam :D


A Vaterán eleve nem is lehet ilyent árulni, mert tiltja a szabályzata a "zsákbamacska" jellegű aukciókat - csak konkrét, jól meghatározott terméket lehet árulni.

A Jófogáson lehet, hogy volt, de ott sem találtam "Kincsvadászat" címszóval, ahogy a cikk hirdeti.

2018. jan. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A cikket én is olvastam, persze valahogy "elfelejtették" odaírni, hol látták a hirdetést, vagy esetleg egy linket odarakni. Nagyon úgy tűnik, hogy ez megint csak egy szokásos "fiktív" cikk, amit olyankor írnak (vagy csak simán átvesznek egy pl. külföldi oldalról) a bulvárosok, amikor ki kell tölteni a lapot tartalommal.
2018. jan. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Közben kép alapú kereséssel sikerült rábukkanni azominózus hirdetésre, azonban már nincs fenn, viszont a google cache-ben még megtalálható:

[link]


(Még az is meglehet, hogy kamuhirdetés volt.)

2018. jan. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ó, 5-ös, Te vagy az én emberem!! :D

Kérlek, kérlek, mondd meg nékem, hogyan lehet kép alapon keresni?

Egyszer régen még tudtuk - a fiam tanította meg nekem, de sokáig nem kerestünk így és MINDKETTEN elfelejtettük :D

2018. jan. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
2018. jan. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szépen köszönöm (ment a zöld)- elmentettem - remélem, nem fog elveszni :D
2018. jan. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Már eleve a kérdés fura számomra:

Mi az, hogy kézbesítetlen csomag?

Rajta van a címzett? Akkor hajrá, ki kéne vinni.

Nincs? Na akkor szépen felbontják és max magát a benne lévő dolgot árulhatják

2018. jan. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!