Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mészáros Lőrinc tisztességes...

Mészáros Lőrinc tisztességes vállalkozó?

Figyelt kérdés
2018. jan. 12. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
igen. minden cége befizeti az adókat, járulékokat, kifizeti az alkalmazottait.
2018. jan. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor Ő egy tisztességes üzletember? Akkor nincs a háttérbe korrupció, pénzmosás, semmilyen csalás és nem is stróman ezek szerint?
2018. jan. 12. 22:39
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
Nincs.
2018. jan. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Ez a kérdés annyira szükségtelen. Mindenki tudja, hogy ő milyen egy tisztességes és bölcs vállalkozó.

Ezt te sem gondoltad komolyan:D

2018. jan. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de mégis van aki hülye. Látod ott az első válaszoló
2018. jan. 13. 14:41
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

minek hülyézel le, én a kérdésre válaszoltam. te Mészáros Lőrincre kérdeztél rá, nem arra, hogy a jelenlegi kormány korrupt-e és az intézkedéseiről mi a véleményünk.


szerinted hány másik vállalkozó van még, aki kicsiben csinálja ugyanezt? miért? mert megteheti, a törvényi feltételek adottak. ki az a hülye, aki inkább becsődöl, de mások által elvártan fairplay módon vezeti a vállalkozását, ha teljesen legálisan használhat ki mindenféle kiskaput meg lehetőséget? ez kérlekszépen a verseny lényege.


Mészáros Lőrincnek semmi illegálisat nem kell csinálnia ahhoz, hogy valamelyik cége megkapjon egy munkát, így a kérdésre továbbra is az a válasz, hogy ő egy tisztességes, jogilag tiszta vállalkozó.

2018. jan. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%
emellett persze lehet stóman, de nem az volt a kérdés, hogy Mészáros Lőrinc stróman-e...ugye te nagyon okos kérdező...
2018. jan. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A kérdés az volt, hogy tisztességes-e. Amire természetesen NEM válasz.
2018. jan. 13. 17:48
 9/10 anonim ***** válasza:

miért? :D én látod, leírtam, miért írtam ezt. te is légyszives támaszd már ezt alá bizonyítékokkal, mi miatt nem az? :D


tudod pont ez a legnagyobb probléma általánosságban az ilyen állításokkal.

ezért van az, hogy egyébként egy csomó embert átvernek ebben az országban minden nagyon gyenge dologgal, aztán amikor fut az ember a rendőrségre feljelentést tenni, közlik vele, hogy bocs, de te voltál a hülye, nála jogilag minden tiszta. ki járt szarul? te...még ki is röhögtek, mert azt hitted, igazad van.


na ez pont ilyen. ezt legalább annyira nem értem, mint amikor valakik azzal jönnek, hogy na majd jön a kormányváltás, aztán mennek a börtönbe ezek. milyen alapon? koholt vádak alapján? várjunk csak, de végülis az akkor nem törvényes, vagy esetleg újra írjuk át a törvényt úgy, hogy nekünk legyen jó?

nem azért váltottuk le ezeket, hogy elfojtsuk a korrupciót, és az ilyen jogi gyakorlatokat? :D naugye...ha már ez a hülye ország hatalmat adott egy olyan kormánynak, amelynek a tagjai nagy számban jogászok, ezáltal a legapróbb törvényi részletre is figyelnek, mostmár viselje a következményeit...a gyurcsány kormány ebbe bukott bele. gazdasági alapon próbáltak lopni, de egy csomó jogi támadópontot hagytak a dolgokon...de ezt hagyjuk is. a lényeg le van írva.

2018. jan. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem semmi, hülyeség lenne veszekedni olyannal aki nem lát tisztán. Igen biztos legálisan szerezte a több milliárdját. Akkor nagyon profi és szerencsés vállalkozó
2018. jan. 13. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!