Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha rendelek pár oldalról...

Ha rendelek pár oldalról mondjuk mobiltelefont mondjuk havi 4et, itthon eladom 5-5 ezer forint haszonnal?

Figyelt kérdés
Tegyük fel látok neten akciosan egy telefont, megbízható áron, EU raktárból vám mentesen 33 ezer forintért, postával 35ert,de itthon 42 az ára és mondjuk én belövöm az árát 40 ezerre, az telefononkent 5 ezer plussz nekem. Na most ebből havi 4-5 elmenne mondjuk, kisebb fb csoportokba, vagy vateran itt ott hirdetném, feketén, valami rizsa szöveggel, az 20-25 ezer haszon egy hónapban, mintha diákmunkáznék.. :D és nem olyan rossz pénz az. Mennyi a lebukás esélye, vagy hogyan üthetem meg a bokám, ha nem adozok utána?
2018. jan. 15. 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem fog 40 ezret adni egy ismeretlen eredetű, garanciát valószínűleg nem tartalmazó telefonért, amit teljesen hivatalosan 42 ezerért megvehet. Főleg nem, ha interneten akarod árulni, hiszen akkor miért ne venné meg a vásárlód 35-ért ugyanonnan, mint te?


Szóval már az is egy kockázat, hogy berendelsz 2-3 telefont, aztán rajtad maradnak, és bukod a pénzt. A NAV is egy kockázat, tartanak próbavásárlásokat, és ha rendszeresen hirdetsz zsír új telefonokat, akkor esélyed van a lebukásra.

2018. jan. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!