Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti mire koltenetek/fektetnétek...

Ti mire koltenetek/fektetnétek ennyi penzt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem otoslotto nyeremenyre hanem pl egy skandinav nyeremenyre ami mondjuk 180millio forint.

Nyilvan adnek a csaladtagjaimnak, hazat epitenek belole. Maradna tisztan meg mondjum 80 millio. Még mindig rengeteg penz, de megérne ezt befektetni, elegendo lenne barmire is? Ha csak tartogatja az ember csaak romlik. Mit csinalnatok ti?

Koszonom:)


2018. jan. 19. 01:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Akinek nincs üzleti érzéke az el fogja bukni, vagy megkeres valami befektetőt. Nekem konkrét terveim vannak, de ezeket nem írom le, mert én akarom megvalósítani, és nem kell hozzá ennyi pénz.
2018. jan. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 grénusné válasza:

HÁT VALAMIBE fektesd be

én a rokonaimnak egyáltalán nem adnék ,miért ,bajban voltam egyik sem segített.Édes nővérem azt mondta anyunak ,ne adjon pénzt mert avval nem segít -

öt is értem hiszen nem hallat kel adni,hanem megtanítani halászni

,

2018. jan. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!