Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi értelme van annak, ha...

Mi értelme van annak, ha vállalatok (irodai munkák) nagyváros (pl. Budapest) külvárosába költöznek?

Figyelt kérdés

Szerintem maximum azért jó ez, mert a belváros telítődik.


A belváros a város szíve, így minden irányból -megközelítőleg- ugyanannyit kell utazni.

A munkavállalók tudnak normális reggelit venni, vannak normális boltok és ezekből választék. Vannak ebédelési lehetőségek és ezekből lehet válogatni is. Vannak gyógyszertárak, posták, ha a munkavállaló hazafelé betérne oda, van sok egyéb, nem élelmiszerüzlet, beülős hely, ha a munkavállalónak arra lenne igénye este.


Én ilyen se nem külváros, se nem belváros környéken dolgozom. Se normális bolt, se normális pékség, a kajáldák közül az olcsóbbak konkrétan nem jók (pl. nem átfőtt krumpli, stb), a többi étterem eléggé drága, pedig az se jobb. A belvárosba egy csomó idő eljutni... Én azért is viszek reggelit (vagy itthon reggelizem) és ebédet, mert a munkahelyemnél nem tudom megoldani.

Mivel a város egyik fele, "széle", ahol vagyunk, több munkatárs is van, akik sokat utaznak, 40-60 percet.



2018. jan. 25. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert olcsón felhúznak egy központot, vagy pedig olcsó a bérleti díj. A belvárosban és még a külvárosi részeken nagyon magasak a bérleti díjak. Volt egy irodám a Stefánia útnál, a céges kiadásom nagy része arra ment el.
2018. jan. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez igaz.



Egyébként elvileg környezetvédelmi szempontból is jobb, mert kevesebbet autóznak a munkavállalók - hát, szerintem pont nem, mert a belvárosok a legsűrűbben lakottak.

Tehermentesíti a belvárost - na ez igaz.

2018. jan. 25. 18:44
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Mert olcsóbb ott irodát bérelni, a munkáltatót pedig szerintem nem nagyon érdekli, hogy a dolgozók hogy jutnak be a munkahelyre, és honnan szerzik az ebédjüket.
2018. jan. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Dehogynem. Sokszor ingyenes buszjáratot indítanak (felénk pl. dm és telenor busz is van a központjaikba) a dolgozóiknak, ami ingyen hozza-viszi őket. De az olcsóbb bérlemény/nagyobb terület mellett az is benne lehet, hogy egyszerűbben megközelíthető legyen autóval, tehergépjárművel, akármivel. Reggelit oldja meg mindenki magánam, ebédet rendelni is lehet. Nem is olyan drága.
2018. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!